FOX COMEDY – NAJLEPIEJ DOPASOWANA DO MĘŻCZYZN Z MIAST STACJA KOMEDIOWA

FOX Comedy zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Oferta programowa kanału trafia w gusta męskiej części widowni, o czym świadczy najwyższy indeks AFF w grupie M 16-49 z miast 50k+ wśród konkurencyjnych stacji serialowych (AFF = 216). W czerwcu kanał zaprasza na nowy sezon serii „Czarno to widzę” oraz na filmowe komedie.

„Czarno to widzę” – premiera sezonu 4. w sobotę 9 czerwca o 09:50 (po 5 odcinków)

Serial obraca się wokół człowieka, dla którego rodzina jest największą wartością i który walczy o zachowanie swojej tożsamości kulturowej, wychowując dzieci w białej, zamożnej dzielnicy. Główny bohater ma świetną pracę, piękną żonę, czworo dzieci i kolonialny dom na przedmieściach.

Te historie są autentyczne, nie są wymyślone, bo to historie z naszego życia. Są one uniwersalne i mogą trafić się każdemu. Po prostu są opowiadane z perspektywy tej afrykańsko-amerykańskiej rodziny i wierzę, że to rezonuje z publicznością. Dlatego trzy lub cztery pokolenia w jednej rodzinie mogą razem siedzieć i oglądać nasz program i wszyscy go rozumieją. Oto piękno tego, co robimy.

Tak fabułę serialu komentuje odtwórca głównej roli – Anthony Anderson.

Oprócz tego w czerwcu na kanale FOX Comedy filmowe komedie: 

CZWARTEK 21 CZERWCA
Straszny film 4
O GODZ. 22:00

SOBOTA 23 CZERWCA
Walentynki
O GODZ. 12:50

DANE: NAM, Q1 2018, 6:00-25:59, AFF vs. A16-49, Programmes