FOX COMEDY – NAGRODY EMMY, WYJĄTKOWE SERIALE: „WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA” I „TATA MA PLAN” ORAZ HALLOWEEN Z „SIMPSONAMI”

W niedzielę 17 września odbyła się 69. ceremonia wręczenia nagród Emmy – prestiżowego, amerykańskiego wyróżnienia z branży telewizyjnej. Na liście nominowanych ponownie pojawiły się produkcje emitowane na kanałach FOX Comedy i FOX. Wśród zwycięzców znalazł się m.in. Donald Glover wyróżniony w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym za rolę Earnesta „Earna” Marksa w serialu „Atlanta” oraz za najlepszą reżyserię serialu komediowego (odc. „B.A.N.”, „Atlanta”). Za grę głosem statuetkę otrzymał Seth MacFarlane za serial „Głowa rodziny”. Nagrodami Emmy uhonorowano również twórców seriali znanych z kanału FOX: najlepszym aktorem w serialu dramatycznym został Sterling K. Brown jako Randall Pearson w serialu „Tacy jesteśmy”, a dwie nagrody za najlepszą charakteryzację powędrowały do stacji za serie „Konflikt: Bette i Joan” oraz „American Horror Story: Roanoke”.

Wszyscy kochają Raymonda – premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 16 października od 15:25

Już od połowy października stacja FOX Comedy zaprasza widzów na kultową komedię „Wszyscy kochają Raymonda”. Ray Barone to znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy, który mieszka z żoną i dziećmi na Long Island. Wydaje się, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy mieszkają po drugiej stronie ulicy… Ojciec Raya, Frank, to weteran wojny w Wietnamie, matka Marie krytykuje wszystko i wszystkich, a brat Robert jest niezadowolonym policjantem, nieustannie poszkodowanym przez los. Jak bohaterowie poradzą sobie z codziennością?

Tata ma plan – premierowe emisje w niedziele, od 22 października o 21:05

Jesienne niedzielne wieczory upłyną w towarzystwie zdobywcy Złotego Globu Matta LeBlanca w nowej, zabawnej komedii „Tata ma plan”. Adam to przedsiębiorca, który musi spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi po tym, jak jego żona Andi po 13 latach wróciła do pracy zawodowej. Szybko odkrywa, że ich małe aniołki to prawdziwi szaleńcy! Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje pociechy, jednak jest bardzo zaskoczony tym, jak trudno jest opanować trójkę bałaganiarzy uzależnionych od Internetu.

Halloween z Simpsonami – emisja w sobotę, 28 października od 22:00

Na Halloween FOX Comedy przygotował wyjątkowy maraton z „Simpsonami”! Stacja wyemituje 8 specjalnie wybranych odcinków z poprzednich sezonów, aby tegoroczne Halloween było wyjątkowe. Simpsonowie to przeciętna amerykańska rodzina mieszkająca na przedmieściach miasteczka Springfield. Homer to pozbawiona jakichkolwiek ambicji głowa rodu, jego żona Marge to typowa pani domu, która stara się zapanować nad trójką swoich dzieci: synem Bartem ciągle wpadającym w tarapaty i dwiema córkami Lisą – przykładną uczennicą drugiej klasy oraz Maggie, która nie widzi świata poza ssaniem smoczka.

Stacja FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Nic więc dziwnego, że kanał wybierają jakościowe grupy widzów. Są to: osoby z miast pow. 500K+ mieszkańców (24%; AFF = 234, A 25-49 500K+), z ponadprzeciętnym dochodem pow. 3500 PLN (55%; AFF = 208, M 35-54 3500+)*, z wyższym wykształceniem (26%; AFF = 199, M 25-54 EDU HIGH) oraz przedstawiciele kadry managerskiej (24%; AFF = 181, A 16-49 TOP MANAGEMENT).

Dane: NAM, H1 2017, 6:00-25:59, ADH%; AFF vs A 16-49; Dayparts. *dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.