FOX COMEDY – LICZNE NOMINACJE DO PRESTIŻOWEJ NAGRODY EMMY!

Kanał FOX Comedy może świętować kolejny sukces! Amerykańska Akademia Telewizyjna doceniła produkcje emitowane przez stację nominując je do nagrody Emmy! Szansę na nagrodę dla najlepszej aktorki ma Tracee Ellis Ross za rolę w „Czarno to widzę”. Z kolei jej kolega z planu, Anthony Anderson, nominowany został w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym. To nie wszystko! Aż trzy produkcje serialowe mogą zdobyć nagrodę dla najlepszego serialu komediowego: „Atlanta”, „Czarno to widzę” oraz „Współczesna rodzina”. Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 17 września 2017 roku, a tymczasem na letnie wieczory FOX Comedy przygotował dla swoich widzów potężną dawkę humoru!

Jak się robi historię - premiera w niedzielę, 20 sierpnia o 22:55

W sierpniu na widzów FOX Comedy czeka pełna dobrego humoru i znakomitych aktorów nowość. Serial „Jak się robi historię” to opowieść o Danie, profesorze informatyki, który uważany jest za staroświeckiego nerda. Jego życie odmienia się w chwili, gdy wynajduje wehikuł czasu i przenosi się do drugiej połowy XVIII wieku. W nowej rzeczywistości bohater nie tylko zyskuje przyjaciół, ale także miłość – jego dziewczyną zostaje piękna Deborah Revere. Wszystko się komplikuje, gdy Dan przypadkowo zmienia bieg historii Stanów Zjednoczonych…

Czarno to widzę - nowe odcinki od soboty, 26 sierpnia o 20:10

Sobotnie wieczory upłyną w towarzystwie bohaterów jednego z najlepszych sitcomów ostatnich lat. „Czarno to widzę” to zabawny serial o szalonych przygodach rodziny Johnsonów. Andre ‘Dre’ pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego najbliższym.

Jak poznałem waszą matkę emisje 6. sezonu od poniedziałku, 28 sierpnia o 18:40

W ostatni poniedziałek sierpnia FOX Comedy zaprasza na kolejne odcinki jednego z najbardziej lubianych seriali komediowych. W szóstym sezonie widzowie poznają kolejne przygody nowojorskiego architekta Teda Mosby’ego, pragnącego znaleźć miłość swojego życia. W nieustających poszukiwaniach pomagają mu oddani przyjaciele: długoletnia para Marshall i Lily, ekscentryczny podrywacz Barney oraz reporterka Robin. Poprzednie odcinki serii mogą pochwalić się wysokim dopasowaniem do atrakcyjnych grup widzów: osób z ponadprzeciętnym dochodem* pow. 3500 zł (72%, AFF = 241, M 35-54 3500+), przedstawicieli kadry managerskiej (29%, AFF = 219, A 16-49 TOP MANAGEMENT) oraz mieszkańców metropolii (27%, AFF = 262, A 25-49 500K+).

Dane: NAM, Q2 2017, 6:00-25:59, ADH%; AFF vs A 16-49, Programmes; *Dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.