FOOD NETWORK – POWRÓT SEXY KUCHNI MAGDY GESSLER, MAKŁOWICZA W DRODZE I WIOSENNA NOWOŚĆ – „DZIEWCZYNY Z WYPIEKAMI”

Początek 2018 roku był bardzo udany dla stacji Food Network! W styczniu udział kanału wyniósł 0,23% SHR, (W16-49 c50+), był to wzrost aż o 75% w stosunku do stycznia 2017. Co więcej, tylko w styczniu Food Network zgromadził przed telewizorami ponad 5,5 mln widzów!

Widzowie mieli okazję przekonać się, że Magda Gessler żadnych wyzwań się nie boi. W swoim programie „Sexy kuchnia Magdy Gessler” zabierze wszystkich w ekscytującą kulinarną podróż po całym świecie. Zaprezentuje autorskie przepisy na dania, które idealnie sprawdzają się na romantycznej kolacji czy spotkaniu z przyjaciółkami. Magda Gessler doskonale wie jak uwodzić w kuchni. Jej zniewalające dania rozpalają zmysły i są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Już wiosną na antenie Food Network nowe odcinki. Jedno jest pewne! Prowadząca rozgrzeje ekrany telewizorów do czerwoności!

Robert Makłowicz od lat przybliża Polakom tradycyjne specjały z całego świata. Uwielbiają go zarówno młodsi, jak i starsi widzowie, których oczarowuje swoimi historiami. „Makłowicz w drodze” zaprasza w kolejną kulinarną podróż! Robert Makłowicz o jedzeniu wie prawie wszystko. Już od 20 lat ukazuje związki kuchni z kulturą, odkrywa lokalne tradycje oraz miejscowe specjały. Ceniony dziennikarz w swoim programie przedstawia świat z zupełnie innej perspektywy. To właśnie dzięki niemu Polacy uczą się nowych smaków, mają szansę na spróbowanie fenomenalnych dań i poznanie fascynujących historii danego rejonu.

Agata i Małgosia kochają słodkie wyzwania. W swojej pracowni cukierniczej często spotykają się z nietypowymi zamówieniami. Jak poradzą sobie z pomysłami klientów? Czy ich torty przypadną do gustu organizatorom przyjęcia? „Dziewczyny z wypiekami” to idealna propozycja dla miłośników wyjątkowo pięknych i przepysznych ciast! Zrobienie idealnego tortu nie jest prostą sprawą. Liczą się nie tylko umiejętności kulinarne, ale też ogromna wyobraźnia, szczypta cierpliwości i zamiłowanie do detali. W każdym odcinku zmierzą się z innymi słodkimi wyzwaniami. Ten przebojowy duet zrobi wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którzy szukają swojego wymarzonego ciasta. Tort często musi być spersonalizowany i pasować do tematyki przyjęcia. Okazji do świętowania może być naprawdę wiele! Czy bohaterkom uda się stworzyć perfekcyjny tort, który zachwyci wszystkich gości?

Dane: NAM, SHR%, W16-49 c50+, COV, A4+, 01.01.2017 vs 01.01.2018