FOOD NETWORK – 96% WZROSTU SHR ROK DO ROKU!

Food Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestylowych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do koncernu medialnego Discovery. Bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami. Widzowie mogą poznawać prawdy i mity na temat diet, uczyć się racjonalnie odżywiać i dobierać odpowiednie menu do stylu życia. Odróżniać złe jedzenie od dobrego, a smakowanie od łakomstwa. Wszyscy, dla których jedzenie jest przygodą, pasją, zabawą, wyzwaniem, radością i filozofią życia znajdą na antenie coś dla siebie!

Pierwszy kwartał 2018 roku był bardzo udany dla stacji Food Network! Średni udział kanału wyniósł 0,27% SHR, (W16-49), był to wzrost aż o 96% w stosunku do pierwszego kwartału 2017. Również wśród kobiet z miast (W16-49 c50+) stacja odnotowała ponad 54% wzrost rok do roku z udziałem na poziomie 0,26% SHR. Co więcej, tylko w marcu Food Network zgromadził przed telewizorami 5,8 mln widzów!

Już dzisiaj na antenie pojawi się nowa lokalna produkcja stacja! Agata i Małgosia kochają słodkie wyzwania. W swojej pracowni cukierniczej często spotykają się z nietypowymi zamówieniami. „Dziewczyny z wypiekami” to idealna propozycja dla miłośników wyjątkowo pięknych i przepysznych ciast! W każdym odcinku zmierzą się z innymi słodkimi wyzwaniami. Ten przebojowy duet zrobi wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którzy szukają swojego wymarzonego ciasta. Program jest nie tylko znakomitą rozrywka, ale również źródłem kulinarnych inspiracji! Widzowie Food Network już wiosną dowiedzą się jak samodzielnie przygotować prawdziwy tort, czego potrzebują do wykonania doskonałego biszkoptu, który nigdy nie opada i zachwyca lekkością, oraz jak zrobić krem, który się nie warzy. Bohaterki programu zdradzą też jak sprawić, by ciasto nie tylko pysznie smakowało, ale też efektownie wyglądało! Spektakularne formy, kształty, mnogość barw, a przede wszystkim doskonały smak – to wyróżnia wypieki dziewczyn!
Premiera: 24.04, wtorek, godz. 22:15

Dane: NAM, SHR%, W16-49 c50+, W 16-49, Q1 2017 vs Q1 2018, COV, A4+, 03.2018