TVN STYLE - FASCYNUJĄCE NOWOŚCI JESIENNE !

Po sukcesie wiosennej ramówki, dzięki której kanał utrzymał się na pozycji lidera kanałów kobiecych, właśnie ruszyły produkcje na sezon jesienny! Oprócz znanych i lubianych tytułów zobaczymy również inspirujące nowości programowe. Z pewnością zostaną one przyjęte przez widzki kanału równie entuzjastycznie, co poprzednie.

Wśród nich „Cofnij czas” - program, który pomoże ludziom odzyskać idealną wagę, zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. 12 osób prowadzących niezdrowy tryb życia i borykających się z jego powodu z wieloma schorzeniami – stoczy na oczach widzów zaciętą walkę o powrót do dobrej formy. Pomogą im w tym specjaliści: lekarze, dietetycy, trenerzy i psychologowie.

Kolejną nowością są dwa dokumenty ze świata – tym razem krajem docelowym jest Korea Południowa, a gwiazdą, która wybrała się w podróż jest Marcin Prokop. „Obsesja doskonałości” oraz „Klonowanie – sposób na nieśmiertelność” już w październiku na antenie TVN Style.

Tematykę, jakiej na antenie TVN Style jeszcze nie było porusza program pod tytułem „I nie opuszczę cię aż do ślubu”. Gdy do najpiękniejszego dnia w życiu zostało niewiele czasu, wkrada się nerwowość, a emocje sięgają zenitu. Sukienka nie leży tak, jak miała leżeć, rodzina kłóci się o usadzenie gości przy stołach, wizyta u fryzjera się przedłuża, a nikt nawet nie sprawdził czy sala weselna  jest  już udekorowana. Wtedy z pomocą przychodzi nowa prowadząca TVN Style - tancerka, modelka, a teraz również ekspertka od ślubów. Izabela Janochowska - prowadzi popularnego ślubnego bloga, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami. Program przykuje widza emocjami, zaciekawi historiami bohaterów oraz utrzyma w napięciu do końca.

TVN Style jest kanałem otwartym na współpracę z Klientami i produkcje specjalne. Jesienią pojawi się nowość pod tytułem „W poszukiwaniu piękna” – zrealizowany we współpracy ze Skin Clinic program o medycynie estetycznej. Zobaczymy w nim bohaterki i bohaterów, którzy z powodu kompleksu na punkcie swojego wyglądu mają trudności w osiągnięciu życiowego celu – znalezieniu pracy, miłości, czy po prostu poczuciu się wreszcie atrakcyjnym. Specjaliści pomogą im zmienić swoje życie i nabrać pewności siebie.

Oczywiście w ramówce pojawią się też znane i lubiane przez widzki tytuły, takie jak „Dorota was urządzi”, „Sablewskiej sposób na modę”, czy „Życie bez wstydu”, przy których również istnieją szerokie możliwości zaistnienia dla reklamodawców.

TVN Style zaprasza do współpracy!