TVN24 BIS - EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

W dniach 18-20 maja w Katowicach odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy. Stacja TVN24 BiS będzie szeroko relacjonowała wydarzenie na swojej antenie.

 

EKG to wydarzenie, które od pierwszej edycji w 2009 roku gromadzi najbardziej wpływowych ludzi na świecie: reprezentantów biznesu, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.

To najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Centralnej. W ciągu trzech dni, zgromadzi wokół cyklu debat poświęconych nowym kierunkom myślenia o przyszłości gospodarczej Europy, kilka tysięcy gości z krajów europejskich, a także z Azji i Afryki.

TVN24 BiS osiąga udziały na poziomie 0,6% SHR w grupie widzów zdefiniowanej jako Top Management w wieku 16-49 dzięki temu pozostaje liderem wśród kanałów o profilu informacyjno - biznesowym, wyprzedzając tym samym Polsat News 2, który osiągnął w badanym okresie średni udział w oglądalności 0,2% SHR w tej samej grupie docelowej.

 

Dane: NAM, SHR% 1.01-30.04.16 r.