EMOCJONUJĄCY LIPIEC W KANAŁACH SPORTOWYCH NC+!

Lipiec w kanałach sportowych platformy nc+ to między innymi 2019 Norrbil Swedish FIM Speedway Grand Prix, wyczekiwany start sezonu LOTTO Ekstraklasy oraz towarzyski turniej przed startem sezonu zasadniczego: Premier League Asia Trophy.

Już 6 lipca odbędzie się 4 runda indywidualnych mistrzostw świata Speedway Grand Prix rozgrywana w Hallstavik. Po 2 rundach w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce, dzięki ostatniemu zwycięstwu, zajmuje Bartosz Zmarzlik z 28 punktami. Jednak w Szwecji kibice z pewnością będą mogli obejrzeć zaciętą rywalizację, ponieważ straty pozostałych zawodników do lidera są niewielkie. 2019 Norrbil Swedish FIM Speedway Grand Prix 6 lipca w CANAL+.

W lipcu rozpoczyna się również nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. Już 19 lipca kibice będą mogli obejrzeć pierwsze spotkania. W pierwszej kolejce między innymi zmierzą się KGHM Zagłębie Lubin z Cracovią, Legia Warszawa z Pogonią Szczecin, Mistrz Polski sezonu 2018/2019 Piast Gliwice z Lechem Poznań oraz beniaminek ŁKS Łódź z Lechią Gdańsk. Start LOTTO Ekstraklasy 19 lipca w CANAL+ SPORT.

Wielkimi krokami zbliża się również start sezonu Premier League, w związku z tym 17 i 20 lipca odbędzie się towarzyski turniej Premier League Asia Trophy transmitowany na CANAL+SPORT 2. Tegoroczne zmagania odbędą się w Nankin i Szanghaju w Chinach. 17 lipca kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze półfinałowe: Newcastle United z Wolverhampton Wanderers oraz Manchester City z West Ham United. W sobotę natomiast odbędzie się najpierw mecz o trzecie miejsce, na następnie finał z udziałem dwóch zwycięskich drużyn.

Bogata i różnorodna oferta sportowa sprawia, że stacja jest dobrze dopasowana do jakościowych grup męskich widzów: CANAL+ SPORT AFF 244, M 16-49 inc. 3500>, CANAL+ SPORT 2 AFF 261, M 16-49 Edu High, NSPORT+ AFF 338, M 30-59 c 50k+.

Źródło: NAM, I-V 2019 6:00-25:59, AFF VS A16-49, Adex.