E-SPORT TV: Międzynarodowy turniej w CS:GO GAMES CLASH MASTERS i nowe sezony ulubionych formatów

Jesień w telewizji E-SPORT zaczynamy z wielką pompą! W ostatni weekend września na antenie pojawi się trzydniowa relacja z emocjonującego wydarzenia jakim jest międzynarodowy turniej w  CS:GO GAMES CLASH MASTERS organizowany w niesamowitym obiekcie na pomorzu czyli Gdynia Arena.

Od piątku 28 września do niedzieli zmierzą się ze sobą drużyny z czołówki światowej sceny, oczywiście z udziałem polskich drużyn, które we wspomnianej czołówce zagościły na dobre. Zmierzą się ze sobą: HellRaisers, Heroic, Red Reserve, Imperial, AGO Esports, Team Kinguin, Sprout, xkom team.

Pikanterii dodaje fakt, że pula nagród przewidzianych w turnieju sięga 100.000 USD! E-SPORT TV pokaże to wydarzenie w całości jako jedyna telewizja w Polsce.

Jesienią telewizja E-SPORT pokaże także nowe sezony ulubionych przez swoich widzów formatów. Na szczególną uwagę zasługuje „The Borys Show” czyli program utrzymany w konwencji talk-show gdzie zaproszeni do studia goście ze wszystkich dziedzin związanych z e-sportem w rozmowie z prowadzącym przybliżają naszym widzom świat sportów elektronicznych. Nowy sezon „Historii organizacji
e-sportowych”
to kolejna dawka profesjonalnie zebranych informacji o organizacjach stojących za fenomenem e-sportu. Widzowie otrzymają również nową porcję „Mistrzowskich bitew” oraz programu „Okiem czołgisty” które bazując na fenomenie gry World of Tanks prowadzą widza przez profesjonalne rozgrywki.