DZIEŃ PEŁEN MIŁOŚCI - ŚWIĘTUJ WALENTYNKI, RAZEM Z DISNEY CHANNEL!

Już w piątek 14 lutego, Disney Channel zaprasza do wspólnego świętowania Walentynek. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć specjalne odcinki swoich ulubionych seriali w walentynkowej odsłonie oraz filmy Randka z gwiazdą i Teen Beach Movie.

Emisja filmów fabularnych w tak szczególnym dniu, to doskonała okazja do promocyjnego partnerstwa z kanałem. Pozycje filmowe cieszą się wyjątkowym zainteresowanym wśród młodej widowni. Film „Ten Beach Movie” miał swoją premierę na antenie Disney Channel we wrześniu minionego roku. Osiągnął wówczas SHR% na poziomie 7,7% w grupie all 4-12! Tak dobre wyniki pozycji filmowych przekładają się na ponadprzeciętną realizację  wyników kampanii spotowych zlokalizowanych przy filmach. W 2013 roku, spoty reklamowe emitowane przy pozycjach filmowych osiągnęły średnio trzykrotnie lepszy wynik niż te, które były obecne przy innych formatach.

16 lutego nastąpi wyjątkowa premiera serialu opowiadającego o figlarnych, nastoletnich syrenach, które strzegą wyspy Mako pt: „Syreny z Mako”. Lyli, Nixie i Sirenie nie uda się powstrzymać szesnastoletniego Zaca, który wpada do magicznego stawu i staje się Trytonem. Aby uniknąć wygnania, syreny muszą wyjść na ląd i odebrać Zacowi jego nowo nabyte moce. Do tego jednak niezbędne są... nogi. Serial jest nową odsłoną formatu, który z wielkim powodzeniem, już miał okazję gościć na antenie Disney Channel.

W każdą sobotę o 10:15 na antenie Disney Channel zadebiutuje również najsłynniejsza postać bajek Disneya. Miki w programie „Pocztówki od Mikiego” pojawi się w odsłonie krótkometrażowych filmów animowanych. W każdym odcinku bohater znajdzie się w innym miejscu na świecie i zwiedzi je w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół z popularnych kreskówek. Odwiedzi Nowy Jork, Paryż, Pekin, Tokio, Wenecję oraz Alpy, stając niekiedy w obliczu zabawnych, komplikujących mu życie sytuacji.

„Jej wysokość Zosia: Pałac na wodzie” to kolejne nowe, nietypowe wydarzenie dla najmłodszych. Perypetie Zosi, która za wszelką cenę spróbuje uratować swoją nową przyjaciółkę, będzie można śledzić już od 1 lutego na antenie Disney Channel.

Ponadto, luty to kolejny miesiąc wielu niezwykłych premierowych odcinków ulubionych seriali: „Jessie”, „Liv i Maddie”, „Blog na cztery łapy”, „Powodzenia Charlie”, „Austin and Ally”, „Nadzdolni”.

Jej wysokość Zosia: Pałac na wodzie, od soboty, 1 lutego, 11:00

Jessie, od niedzieli, 9 lutego, 10:30

Randka z Gwiazdą, w piątek, 14 lutego, 12:55

Teen beach movie, w piątek, 14 lutego, 16:50

Syreny z Mako, od niedzieli, 16 lutego, 10:00

Pocztówki od Mikiego, od soboty, 22 lutego, 12:30

Źródło: NAM, AMR, SHR%, 08,09,10.2013