„DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO” NOWY SEZON WIOSNĄ 2022 R. W CANAL+ KUCHNIA

W lutym rozpoczną się nagrania do nowego, trzeciego już sezonu autorskiego programu kulinarnego „Domowa Piekarnia Kucharskiego”. To program pełen rozmaitych wypieków i przydatnych porad. Emisja programu rozpocznie się w marcu 2022 r. na antenie CANAL+ FAMILY oraz w kwietniu na kanale CANAL+ KUCHNIA.

Dziś coraz więcej osób próbuje swoich sił w pieczeniu chleba. Wychodząc im naprzeciw, Piotr Kucharski po raz trzeci zabierze widzów do świata słonych i słodkich wypieków, które każdy może przygotować w zaciszu własnej kuchni. W swoim programie pokazuje m.in. jak piec polskie klasyki: chleby drożdżowe i na zakwasie oraz bułeczki na słodko i słono. „Domowa piekarnia Kucharskiego” to również bagietki, bajgle, cebularze, precle oraz wypieki z różnych stron świata: indyjskie chlebki naan, tureckie pity, gruzińskie chaczapuri, brioszki, a na deser – gofry.

Piotr Kucharski lubi jeść, lubi karmić innych i lubi przygotowywać jedzenie. Uważa, że aby być dobrym kucharzem, trzeba spełniać te trzy warunki. W 2010 roku wygrał konkurs kulinarny „Gotuj o wszystko”. Jest autorem książek „Chleb. Domowa Piekarnia”, „Na słodko”, „Miejski farmer”. Pisze artykuły i przygotowuje sesje dla czasopism o tematyce kulinarnej. Na co dzień dzieli się swoją wiedzą w Studiu Kulinarnym Browar Mieszczański we Wrocławiu. Widzom CANAL+ KUCHNIA znany jest również z programu „Kucharskiego pomysł na kuchnię”.

„Domowa piekarnia Kucharskiego” to program, który przyciąga przed telewizory zróżnicowane grupy odbiorców, o czym świadczą wysokie wskaźniki dopasowania:

  • W20-59 Top Management (AFF = 471)
  • A25-59 C100K+ (AFF = 290)
  • W20-59 inc. > 3500 (AFF = 223)

Emisja premierowych odcinków 1. sezonu „Domowa piekarnia Kucharskiego” uzyskała o 256% wyższe wyniki oglądalności niż średnia oglądalność kanału w tym samym czasie, co przełożyło się na dotarcie do ponad 109 tys. widzów!

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:

  • lokowanie produktu
  • emisja BB sponsorskich

Zapraszamy do współpracy!

DANE: NAM, IX-XI 2020 AMR% A16-49 Premiery „Domowa Piekarnia Kucharskiego” 1. Sezon vs.  AMR% CANAL+ KUCHNIA, COV A4+,  I-XI 2021 AFF vs A16-49,  06:00-25:59.