DOMO+ ZAPRASZA NA WIOSENNNE PREMIERY

Domo+ to pierwszy polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, który przyciąga przed telewizory atrakcyjną kobiecą widownię! W pierwszy, kwartale 2019 roku kanał dotarł do ponad 3,1 mln widzów. W grupie kobiet z miast udział Domo+ wzrósł o 58% RDR! Dobrze dobrana oferta programowa gwarantuje wysoki indeks dopasowania wśród miejskich kobiet: AFF 321 (W 30-59 c50k+) z wyższym wykształceniem: AFF 332 (W 16-49 Edu High) i zajmujących wysokie stanowiska: AFF 245 (W 20-59 TOP MANAGMENT).

KUPIONE I CO DALEJ? 2

Drugi sezon programu „Kupione i co dalej?” z Martą Czerkies w roli prowadzącej. Projektantka pomaga w urządzeniu własnych czterech kątów i odpowiada na nurtujące pytania świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości. Jak zaprojektować mieszkanie, by spełniało nasze oczekiwania? Jak pogodzić design z prozą życia? Jak zmieścić się w założonym budżecie? A przede wszystkim: kiedy znaleźć na to wszystko czas?

Marta Czerkies to projektantka wnętrz, która zajmuje się wykańczaniem mieszkań i domów „od projektu do efektu”. W serii „Kupione i co dalej?” widzowie mają okazję przyjrzeć się pracom remontowym i dowiedzieć się, jak przebiega proces przeobrażenia mieszkania w stanie surowym w przytulny dom z eleganckimi i praktycznymi wnętrzami. W tym sezonie Marta pomoże m.in. młodym parom w wykończeniu ich pierwszych wspólnych gniazdek.
Premiera: 18 maja 2019 r., godz. 18:00

Ciekawe aranżacje i mnóstwo inspiracji niezmiennie przyciągają jakościowych widzów.  Pierwszy sezon „Kupione i co dalej” może pochwalić się doskonałym dopasowaniem do kobiet z miast AFF = 480 (W 30-59 c50k+) oraz do widowni która zajmuje wysokie stanowiska AFF = 309 (A 20-54 TOP MANAGMENT)!

KAPITALNA PRZEBUDOWA

Drużyna A spotka się z ośmioma rodzinami, które mieszkają w niepraktycznych i niefunkcjonalnie urządzonych przestrzeniach. Praca zespołu zmienia wnętrza nie do poznania i inspiruje widzów do udoskonalania swoich własnych domów.

Bohaterowie programu marzą o lepiej zaprojektowanych wnętrzach. Zespół Drużyny A, z architektką Lindą Steen na czele, wkracza do akcji z ciężkim sprzętem. Ekipa nie cofa się przed stosowaniem radykalnych rozwiązań. Przez tydzień pracuje z całych sił, aby zmienić życie właścicieli na lepsze.
Premiera: 3 maja 2019 r., godz. 19:20

CUDOTWÓRCY 6

Bliźniacy Jonathan i Drew Scott stali się ikonami w branży renowacji nieruchomości. Ich firma, Property Brothers zajmuje się wyszukiwaniem zaniedbanych posiadłości i przerabianiem ich na niesamowite domy marzeń.

W szóstym sezonie gospodarze programu pomogą kolejnym parom, które chcą spełnić swoje marzenia o wyśnionej nieruchomości. Niektóre pomysły na pozór wydają się zbyt kosztowne, ale dla Jonathana i Drew nie ma rzeczy niemożliwych! Bracia gotowi są porządnie się napracować, by osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki wymarzyli sobie bohaterowie. Czy sprytne pomysły projektantów oraz ich specjalistyczna wiedza wsparta najnowszymi zdobyczami techniki pozwolą zdziałać cuda?
Premiera: 6 maja 2019 r., godz. 20:10

NOWY TARAS OD ZARAZ

Większość z nas odkłada aranżację tarasu „na później”. Stworzenie spokojnego miejsca relaksu i kontaktu z naturą zazwyczaj nie należy do priorytetów. Wiele osób traktuje takie przedsięwzięcie jako niewarte zachodu. Paul Lafrance i jego niesamowita ekipa udowadniają, że naprawdę warto zadbać o przestrzeń wokół domu.

Ekipa programu przychodzi z pomocą właścicielom tarasów, którzy nie są zadowoleni z ich obecnego wyglądu. Projektanci angażują do rewolucji domowników, powierzając im często dziwaczne i zabawne zadania. W obliczu nowych i niecodziennych wyzwań, właściciele domów często zastanawiają się, czy nie zrezygnować z remontu. Jednak widok nowego tarasu rekompensuje wszelkie trudy metamorfozy.
Premiera: 10 maja 2019 r., godz. 21:00

WŁOSKIE OGRODY MONTY'EGO DONA

Światowej sławy ogrodnik Monty Don zabiera widzów DOMO+ w podróż po najpiękniejszych włoskich ogrodach. Niezwykłe połączenie barw, roślin i zapachów to prawdziwa uczta dla zmysłów!

Prowadzący, Monty Don, odwiedza włoskie ogrody budowane w różnych okresach historycznych – od wczesnego renesansu, przez barok i romantyzm, aż po wielkie odrodzenie włoskiej architektury na początku XX wieku. Widzowie zobaczą inspirujące miejsca Rzymu, Florencji, południowych Włoch oraz Wenecji.
Premiera: 12 maja 2019 r., godz. 21:00

Dane: NAM, SHR%, Q1 2019 vs Q1 2018, W16-49 100k+; Q1 2019, COV A4+, AFF vs A16-49 Q1 2019, AFF  vs A16-49 2018, 06:00-25:59.