DOMO+ ZAPRASZA NA JESIENNE NOWOŚCI

W listopadzie na Domo+ czekają na widzów dwie nowe polskie produkcje! Jedną z nich będzie 8 odcinkowy program „Gdzie rosną pieniądze”, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak znaleźć pieniądze nie wychodząc z domu. To praktyczny poradnik w duchu zero waste. Drugi program to „Moje wymarzone miejsce”, w którym prowadzący pomagają spełnić marzenia o domku w plenerze. Zapraszamy!

Domo+ to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjemy. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty jak i nietuzinkowe pomysły na zagospodarowania ogrodu. Ostatnie wyniki pokazują, że kanał z roku na rok przyciąga coraz to większą widownię. Za okres Q3 stacja odnotowało 63% wzrost SHR w komercyjnej grupie kobiet z miast! Kolejny kwartał w tej samej grupie prognozuje się równie atrakcyjnie. W październiku odnotowano 0,2% SHR, co stanowi w porównaniu do zeszłego roku aż 177% wzrostu!

GDZIE ROSNĄ PIENIĄDZE?

Joanna Dymmel, autorka książki „Gdzie rosną pieniądze”, udowadnia, że nasze domy i mieszkania są pełne rzeczy, na których można zarobić. W szafach i szafkach, na pawlaczach i na strychach, w piwnicach i garażach zalegają przedmioty, które mogą być źródłem dodatkowej gotówki. W programie Joanna odwiedza widzów Domo+, by pomóc im wybrać, wycenić i przygotować do sprzedaży te niespodziewane skarby.

EMISJA: OD 7 LISTOPADA, SOBOTA, GODZ. 18:00

MOJE WYMARZONE MIEJSCA

W dobie pandemii coraz więcej osób rezygnuje z zagranicznych wyjazdów i szuka własnego miejsca na wakacje, weekend czy święta gdzieś w Polsce. Bohaterowie programu mają już swój kawałek działki i budżet na jej zagospodarowanie. Ekipa, z architektem Maciejem Rempalskim na czele, pomaga im wybudować i urządzić domek według indywidualnego projektu. Każdy odcinek to osobna historia.

EMISJA: OD 29 LISTOPADA, NIEDZIELA, GODZ. 17:00

W Domo+ nie zabraknie serii poświęconym Australii. Na antenie w każdy poniedziałek widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się luksusowym nieruchomościom  „Komfort po Australijsku”. Od poniedziałku do piątku Peter Madisson w programie „Wielkie projekty: Australia” pokaże najciekawsze i najbardziej wymagające projekty architektoniczne, a zaraz po nim „Ucieczka z miasta – Australia” przyjrzymy się bliżej ludziom, którzy postanawiali wyprowadzić się z miasta i zamieszkać na prowincji.

KOMFORT PO AUSTRALIJSKU

Dwoje prowadzących, Michael i Carlene Dufy, zabiera nas na wycieczkę po najbardziej komfortowych domach Australii. Przeszklone wille nad oceanem, wiejskie rezydencje wśród bujnej zieleni i kompaktowe budynki w mieście. Nowoczesne bungalowy lub pieczołowicie odrestaurowane, historyczne posiadłości. Pionierskie konstrukcje unoszące się na wodzie lub wkomponowane w strome wzgórza. Uczta dla oczu!

EMISJA: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK, GODZ. 21:00

WIELKIE PROJEKTY: AUSTRALIA 8

To już ósme spotkanie z ambitnymi Australijczykami, którzy budują domy swoich marzeń. Autorskie projekty, trudno dostępne działki i niesztampowe materiały. Prowadzący Peter Maddison obserwuje działania inwestorów na wszystkich etapach prac. Wraz z nim jesteśmy świadkami chwil radości i zwątpienia. Widzimy, jak powstają domy w Brisbane i Sydney, a także w mniejszych ośrodkach w głębi kraju.

EMISJA: OD 9 LISTOPADA, OD PON.-PT., GODZ. 17:00

UCIECZKA Z MIASTA – AUSTRALIA

Brytyjska seria „Ucieczka na wieś” od lat cieszy się wielką sympatią widzów. Nadeszła pora na jej australijski odpowiednik. Na Antypodach nie brak ludzi, którzy chcą opuścić gwarne, zatłoczone miasta i zamieszkać na prowincji. Prowadzący pomogą bohaterom programu odnaleźć wymarzony dom nad oceanem lub w głębi lądu, a także lepiej poznać wybraną okolicę. Będzie na co popatrzeć!

EMISJA: OD 16 LISTOPADA, OD PON.-PT., GODZ. 18:00

DANE: NAM, Q3 2020 vs. Q3 2019, X 2020 vs. X 2019, SHR% W16-49 C50K+; 06:00:00-25:59:59.