DOMO+ W MARCU ZAPRASZA NA POGOTOWIE REMONTOWE WIEŚKA SKIBY!

Domo+ to pierwszy polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której się żyje. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów i jest bardzo dobrze dopasowane do jakościowych grup kobiet, które stanowią aż 66% widzów stacji (AFF 119). Widzowie Domo+ to osoby z dużych miast powyżej 500k+ (AFF 219) z ponadprzeciętnym dochodem powyżej 3500 zł (AFF 165).

W Domo+ widzowie obejrzą najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W ramówce znajdują się lokalne produkcje, oraz programy poradnikowe i reality show. W marcu dla wiernych widzów zupełnie nowa lokalna produkcja – „Pogotowie remontowe Wieśka”!

POGOTOWIE REMONTOWE WIEŚKA

Ludzie często wynajmują fachowców z polecenia lub szukają tzw. złotych rączek, czyli „specjalistów“ od wszystkiego. Brak wiedzy w tematach remontowo-budowlanych, naiwność i zbyt duże zaufanie powodują, że często stają się ofiarami. W efekcie zamiast funkcjonalnej kuchni, praktycznej łazienki czy wymarzonej podłogi, mają zszargane nerwy, stracony czas i pusty portfel. Wtedy z pomocą przychodzi Wiesław Skiba, wykwalifikowany fachowiec, który od lat działa na rynku budowlanym. Dla wielu osób jest autorytetem, cieszy się zaufaniem i często proszony jest o fachową poradę.

W każdym programie Wiesiek rozwiązuje dwa różne problemy - po otrzymaniu zgłoszenia pojawia się na miejscu wezwania. Analizuje problem i wspólnie z ekipą specjalistów przystępuje do prac remontowych.

Zanim ekipy remontowe zakończą pracę, prowadzący udziela kilku praktycznych wskazówek, dotyczących naprawy drobnych usterek. Kolejnym punktem w programie jest tzw. odbiór techniczny. Prowadzący rozmawia z bohaterami odcinka i mówi, jakie prace wykonano oraz na co należy zwrócić uwagę podczas eksploatacji. Punktem kulminacyjnym każdego z odbiorów jest plansza graficzna ze szczegółowym kosztorysem prac! 

PREMIERA: 11 marca, niedziela godz. 16:00

Źródło: NAM, ADH, 6: 00 – 25: 59, I - II 2018, Day Parts