DOMO+ W LUTYM ZAPRASZA NA ZAGRANICZNE PRODUKCJE

Domo+ to kanał o projektowaniu przestrzeni, której żyjesz. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian. Starannie wyselekcjonowane programy sprawiają, że stacja z roku na rok przyciąga coraz to większa widownię. Za okres Q4 2020 r. stacja odnotowała 57% wzrost SHR w komercyjnej grupie kobiet z miast!

W lutym na Domo+ czekają na widzów zagraniczne produkcje m.in. „Małe i Wspaniałe”, „Kupiliśmy sobie zamek” oraz „Z własnego ogródka”. Zapraszamy!

MAŁE I WSPANIAŁE 9

George Clarke po raz kolejny pokazuje, że małe przestrzenie mieszkalne są po prostu wspaniałe! Pomysłowe, funkcjonalne i unikatowe.

Dom lub mieszkanie to oczywiste, ale nie jedyne miejsce do życia. Równie dobrze może nim być kamper, autobus, barka, łódź kabinowa, kontener towarowy, domek na drzewie, ziemianka, a nawet niewielki samolot. Zaadoptowanie ich na cele mieszkalne wymaga sporo wyobraźni i ciężkiej pracy, ale za to koszty są  niewielkie. Nie trzeba brać kredytu na 30 lat, a żyje się na swoim. Kuszące i inspirujące.
EMISJA: OD 12 LUTEGO, GODZ. 21:00

KUPILIŚMY SOBIE ZAMEK

Para Brytyjczyków kupuje opuszczony, francuski zamek, by przywrócić mu dawny blask. Zobacz, czy szczęście sprzyja śmiałym.

Dick Strawbridge i jego partnerka Angel Adoree kupili zaniedbany, XIX-wieczny zamek w północno-zachodniej Francji. Zakochali się w liczącej 45 pokoi budowli, otoczonej fosą i bujną zielenią. Chcą stworzyć tu wymarzony dom i prowadzić biznes. Niezamieszkały od kilku dekad zamek okazuje się nie lada wyzwaniem. Nie ma w nim ogrzewania, prądu i bieżącej wody. A to dopiero początek wydatków…
EMISJA: OD 24 LUTEGO, GODZ. 21:00

Z WŁASNEGO OGRÓDKA

Ogrodnictwo w czasach pandemii, czyli praktyczny poradnik Alana Titchmarsha. Wystarczy kilka doniczek, by cieszyć się własnymi plonami!

Zrealizowany w domowych warunkach program Alana Titchmarsha, niekwestionowanej gwiazdy brytyjskiego ogrodnictwa. Tym razem Alan i jego drużyna pokażą, jak krok po kroku wyhodować ulubione zioła, warzywa i owoce – w niewielkiej kuchni, na balkonie lub w ogródku. Jakie odmiany wybrać do doniczek? Jak dbać o rośliny, by niewielkim nakładem sił i środków zapewnić sobie świeżą zieleninę?
EMISJA: OD 25 LUTEGO, GODZ. 21:30

Dane: NAM, Q4 2020 vs Q4 2019, SHR W16-49 C50K+, 06:00:00-25:59:59.