DOMO+ W LIPCU DODAJE INSPIRACJI!

Domo+ to pierwszy polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, który przyciąga przed telewizory atrakcyjną kobiecą widownię! W pierwszy, kwartale 2019 roku kanał dotarł do 3 mln widzów. W grupie kobiet z miast udział Domo+ wzrósł o 35% RDR! Dobrze dobrana oferta programowa gwarantuje wysoki indeks dopasowania wśród miejskich kobiet: AFF 294 (W 25-54 50K+) z wyższym wykształceniem: AFF 356 (W 16-49 Edu High) i zajmujących wysokie stanowiska: AFF 332 (W 20-59 TOP MANAGMENT).

W okresie wakacyjnym Domo+ zaprasza na niesamowitą podróż po rajskich ogrodach z Monty Donem, a także zwiedzanie małych i przewspaniałych przestrzeni, odwiedziny w najnowocześniejszych domach w kraju, oraz metamorfozy wnętrz w kolejnym sezonie amerykańskiej serii „Bezczelnie perfekcyjny”!

RAJSKIE OGRODY MONTY'EGO DONA

W kolejnym sezonie Monty Don będzie odkrywać zadziwiająco piękne islamskie rajskie ogrody położone w Iranie, Turcji, Indiach, Anglii, Hiszpanii i Maroku.

Rajskie ogrody odgrywają główną rolę w codziennym życiu świata islamskiego, ale niewiele o nich wiadomo. Monty Don i uznany fotograf Derry Moore wyruszają w podróż, aby dowiedzieć się jak bardzo odmienna kultura i klimat wpłynęły na projektowanie ogrodów na całym świecie. Ich podróż obejmuje dwadzieścia dziewięć ogrodów od Real Alkazar w Hiszpanii, po Le Jardin Majorelle w Maroku.
PREMIERA: 30 CZERWCA, GODZ. 21:00

MAŁE I PRZEWSPANIAŁE 2

George Clark w kolejnej serii pokazuje małe przestrzenie zagospodarowane w innowacyjny i często zdumiewający sposób. W programie zobaczymy niekonwencjonalne i najbardziej kreatywnie zaprojektowane domy.

W kolejnej serii programu Geogre Clark zabiera widzów do miejsc odosobnionych tam, gdzie łączność ze światem jest bardzo ograniczona, za to wyobraźnia i kreatywność rozwiązań nie zna granic. Widzowie odbędą podróż do Nowej Zelandii, gdzie zobaczą łagodnie opadające dachy, podziemne pokoje niczym z bajki i wesołych, pomysłowych mieszkańców. Nie obędzie się bez historycznych miejsc Wielkiej Brytanii, których ślady można odnaleźć w…ogródku nowej rezydencji. Okaże się też, że wiek projektantów nie ma znaczenia. Liczy się determinacja w dążeniu do celu, bo to ona doprowadzi nastoletnich architektów do stworzenia niesamowitych budowli.
PREMIERA: 5 LIPCA, GODZ. 21:00

WIELKIE PROJEKTY - DOM ROKU 2017

Kevin McCloud odwiedza najnowocześniejsze domy w kraju, konkurujące o tytuł „Domu Roku 2017” przyznawany przez Królewski Instytut Architektów Brytyjskich.

Kevin McCloud, wraz z architektem Damionem Burrowsem i Michelle Ogundehin, redaktor naczelną „Elle Decoration”, odwiedza domy, które biorą udział w plebiscycie „Dom Roku 2017”. W serii dokumentalnej zobaczymy okazałe nieruchomości, które czerpią z lokalnych materiałów i tradycji. Nie zabraknie też rezydencji z pięknymi instalacjami wodnymi, minimalistycznych domków, oszklonych domów, a nawet drewnianego domku na drzewie, jak z bajki. To nie lada gratka dla miłośników architektury i trendów w dekoracji domu!
PREMIERA: 13 LIPCA, GODZ. 21:00

BEZCZELNIE PERFEKCYJNY 10

Metamorfozy wnętrz, wyrazisty prowadzący, wielkie pieniądze i emocje – to wszystko w kolejnym sezonie amerykańskiej serii „Bezczelnie perfekcyjny”!

Kolejny sezon programu to nie tylko remonty, aranżacje i wielomilionowe transakcje. Dzięki ekscentrycznemu prowadzącemu Jeff’owi Lewisowi, widzowie będą świadkami emocjonujących perypetii w życiu osobistym. Jeff i Gage – jego partner, oczekują narodzin dziecka. Dziewięć miesięcy wyczekiwania jest wyzwaniem, zwłaszcza że grafik prac architektonicznych Jeffa jest bardzo napięty! Zaledwie tydzień przed przyjściem na świat ich córeczki, dopinają projekty klientów na ostatni guzik! Po narodzinach Monroe, Jeff nie zamierza zwolnić tempa. Planuje zająć się projektem na Valley Vista. Napięcie między partnerami rośnie.
PREMIERA: 30 LIPCA, GODZ. 21:00

Dane: NAM, SHR%, I-V 2019 vs I-V 2018, W16-49 100k+; I-V 2019, COV A4+, AFF vs A16-49 I-V  2019, AFF  vs A16-49 2018, 06:00-25:59.