DOM: PRZYGODY OCHA I TIP ORAZ POLLY POCKET, CZYLI JESIENNE PREMIERY TYLKO W TELETOON+

teleTOON+ to stacja, która pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane z największych europejskich wytwórni. Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (W 4-12) AFF= 138! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już w listopadzie zaprasza na premierowe spotkanie z Och i Tip, Polly Pocket oraz na nowe odcinki znanej i lubianej serii Kuu Kuu Harajuku!

DOM: PRZYGODY OCHA I TIP – PREMIERA

Och to obcy z kosmosu, który przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z żądną przygód nastolatką Tip. Serial jest kontynuacją historii znanej z filmu DreamWorks – „Dom”.

„Dom: przygody Ocha i Tip” to duża dawka humoru oraz niezrównanych emocji, a to wszystko w rytm wesołej muzyki pop. W każdym odcinku widzowie będą śledzić losy bohaterów i ich szalone przygody. Niesforny Och spróbuje dopasować się do świata ludzi, jednak jak się okaże, nie jest to takie proste. Jego działania niejednokrotnie zaskoczą widzów i rozbawią do łez. Przybysz z kosmosu spróbuje zachowywać się jak Święty Mikołaj oraz dowie się, że nie powinno się jeść kociego żwirku. W jednym z odcinków Och spotka prawdziwego wilka, od którego dowie się, jak zostać wilkołakiem na Halloween, a Tip przemieni swojego przyjaciela w grypowego potwora.
EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU, 12 LISTOPADA O GODZ.  8:25, 12:45 I 21:20 (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK)

POLLY POCKET – PREMIERA

„Polly Pocket” to świetna zabawa, mnóstwo przygód oraz emocji. Tytułowa bohaterka razem z Shani, Lilą, Babcią Penelopą, Gwen oraz Nicolasem pokażą widzom, że świat w rozmiarze kieszonkowym może być znacznie ciekawszy od normalnego.

Jedenastoletnia Polly, jak każde dziecko, często powtarza, że jest za mała, aby robić to, na co ma ochotę. Pewnego dnia Polly Pocket otrzymuje w spadku od Babci Penelopy magiczny medalion, który pozwala jej skurczyć się do czterech cali. Dziewczyna stwierdza, że w kieszonkowym rozmiarze można się świetnie bawić! Serial udowadnia młodym widzom, że bycie małym nie musi być ograniczeniem, a największą siłą.
EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU, 26 LISTOPADA PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK O GODZ.  8:50, 14:35 I 17:55

KUU KUU HARAJUKU 3

Kolejna seria animacji wyprodukowanej przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani. Pełen przygód serial opowiada o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o wystąpieniu na prawdziwym koncercie muszą stawić czoła wielu przeszkodom.

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Złoczyńcy z pierwszych dwóch sezonów jeszcze bardziej zaangażują się w obrażanie HJ5. Na szczęście dziewczyny z zespołu stały się ekspertami w pracy zespołowej. Niezłomne przywództwo G utrzymuje je na dobrej drodze i pozwala im przezwyciężyć wszystkie trudności. Na koniec sezonu przyjaciółki będą musiały wykorzystać wszystkie lekcje, jakie przeżyły w Harajuku, aby wyruszyć w światową trasę, która przejdzie do historii.
EMISJA: OD SOBOTY, 10 LISTOPADA CODZIENNIE O GODZ. 8:05, 13:45 ORAZ 19:50

Dane: NAM, I-X 2018, AFF W4-12 vs A4-12, 6:00 – 20:59, Adex