Dobre wyniki dokumentów w TVN7! Kolejna odsłona już wiosną!

16 listopada stacja TVN7 wyemitowała ostatni film z serii dokumentów. PASMO DOKUMENTALNE towarzyszyło widzom od początku października, w środowe i  niedzielne wieczory, wprowadzając nową, nie omawianą do tej pory na antenie tematykę.

Wśród wyemitowanych pozycji pojawiły się znane na całym świecie tytuły, takie jak: „Super Size Me”, „Kumare”, „Obóz Jezusa” czy „Złodziejka diamentów” - dokumenty dające do myślenia, pobudzające emocje, pokazujące świat z różnych perspektyw i odmiennych punktów widzenia.

Najlepiej oglądający się film „Super Size Me” przyciągnął przed telewizory średnio ponad 209 tys. osób (emisja powtórkowa 16-11-2014) z grupy komercyjnej oraz uzyskał udział na poziomie 3,4%. Świetną oglądalność film zanotował także w grupie komercyjnej z miast powyżej 50 tys. mieszkańców gdzie udział w rynku przekroczył 4,2%. Na wiosnę 2015 stacja planuje kolejną serię DOKUMENTÓW, trzymając kciuki za jeszcze lepsze wyniki oglądalności.

Tymczasem, już od 1 grudnia, stacja przygotowała kolejną NOWOŚĆ. Serial GRACELAND opowiada o przygodach nowo mianowanego agenta FBI, w tej roli Aaron Tveit, który szykując się do objęcia prestiżowego stanowiska w Waszyngtonie, zostaje oddelegowany do pracy w Graceland, ekskluzywnej nadmorskiej rezydencji. Rezydencja przejęta od barona narkotykowego, wykorzystywana jest jako lokal operacyjny agentów służb specjalnych: FBI, DEA i Służby Celnej. Agent Warren wspólnie ze swymi współlokatorami rozpracowuje przydzielone mu sprawy, a jednocześnie znosi trudy mieszkania pod jednym dachem ze współpracownikami.

Do tej pory pasmo, w którym planowana jest emisja serialu cieszyło się udziałem na poziomie 2,5% w grupie komercyjnej oraz 2,7% w grupie męskiej (M16-49).

Emisja: poniedziałek  około godz. 22:00

Dane: NAM IX-XI.2014, AMR, SHR%, A16-49, A 16-49 c50k+, M16-49.