DISNEY XD - PROGRAMY DOSTARCZAJĄCE MOC WRAŻEŃ TYLKO W DISNEY XD

W listopadzie Disney XD zachwyci swoich widzów długo wyczekiwanymi premierami. Na antenie kanału pojawi się nowość - krótkometrażowa animacja „Future Worm”. Widzowie uwielbiający „Supa Strikas” będą mogli przez całe weekendy cieszyć się premierowymi odcinkami tej serii. Z kolei fani legendarnej sagi Star Wars zobaczą trzeci sezon serialu „Star Wars Rebelianci”.

SUPER STRIKAS WEEKEND – premierowe odcinki od 5 listopada

Fanów piłki nożnej z pewnością ucieszy informacja o nowych odcinkach „Supa Strikas”. Premierowe odcinki zostaną wyemitowane w listopadowe soboty o godz. 8:30. Disney XD przygotował także weekendowe maratony z „Supa Strikas” w godzinach 8:30 - 22:00.

 „Supa Strikas” to opowieść o najlepszej drużynie piłkarskiej na świecie. Shaker, wschodząca gwiazda piłki nożnej, gra w drużynie Supa Strikas wraz z bramkarzem Wielkim Bo, kapitanem Gibkim Rastą i strzelcem bramek El Matadorem. Shaker i jego zawodnicy nieustannie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, poznają nowe techniki i grają w najbardziej zaskakujących miejscach świata.

STAR WARS REBELIANCI – premierowe odcinki od 19 listopada

Listopadowe premiery to także nowe odcinki trzeciego sezonu „Star Wars Rebelianci”. Fabuła serialu jest umiejscowiona pomiędzy III i IV epizodem filmowej sagi Star Wars. W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium zaciska szpony swej mocy, ogarniając kolejne światy. Zwariowana grupa śmiałków stawi wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, by rozpocząć prawdziwą rewolucję. Bohaterowie przeżyją zapierające dech w piersi przygody pełne akcji i humoru oraz staną do walki przeciwko Imperium. W pierwszym odcinku najnowszej serii pojawi się Księżniczka Leia, która odmieni losy rebeliantów. Saga Star Wars łączy pokolenia i cieszy się dużą popularnością wśród osób w każdym wieku. Dzięki serii „Star Wars Rebelianci” poznają ją również najmłodsi. Serial jest chętnie oglądany przez chłopców w wieku 7-12 lat, o czym świadczą wyniki oglądalności w tej grupie widzów (SHR% = 2,7%, M 7-12) .

FUTURE WORM  – premierowe odcinki od 28 listopada

Pod koniec listopada Disney XD zaprasza widzów na nowość - krótkometrażową animowaną serię „Future Worm”. Danny, pełen optymizmu i energii życiowej 12-letni chłopiec, konstruuje magiczny lunch box umożliwiający podróże w czasie. Dzięki niemu poznaje i zaprzyjaźnia się z Future Worm, odważnym przybyszem z przyszłości. Razem tworzą zgrany duet, któremu niestraszne są podróże w czasie i przestrzeni.

DANE: NAM, Q3 2016, 6:00-20:59, SHR%, Programmes.