DISNEY XD – JESIEŃ PEŁNA HUMORU I REWELACYJNYCH PRZYGÓD

Disney XD prezentuje niezwykłą mieszankę seriali animowanych oraz fabularnych dla chłopców. Tej jesieni w ofercie programowej stacji znajdują się m.in. nowe gagi w niezwykle śmiesznej serii „Wkręceni-nakręceni” oraz kolejne przygody Asha i Pikachu w serialu „Pokémon Seria: XYZ”. Ponadto w grudniu Disney XD wyemituje nowe odcinki popularnej animacji – „Robal z przyszłości”. Wyjątkowa ramówka kanału sprawia, że Disney XD cieszy się dużą popularnością wśród chłopców (57% widzów stacji), a także wysokim dopasowaniem do tej grupy widzów (AFF = 163, M 7-12).

WKRĘCENI-NAKRĘCENI – nowe odcinki, od poniedziałku do piątku o 17:30

Tegoroczna jesień w Disney XD pełna będzie dobrego humoru i wyjątkowych dowcipów. Program „Wkręceni-nakręceni” oznacza dużo kłopotów i jeszcze więcej śmiechu, a to za sprawą komicznych wpadek i epickich upadków. Stacja Disney XD pokaże oryginalny program, w którym grupa dzieci robi nieświadomym niczego ludziom prawdziwe psikusy i wszystko nagrywa ukrytymi kamerami. „Wkręceni-nakręceni” to wyjątkowa seria, której widzami są głównie chłopcy (52%). Program jest także dobrze dopasowany do chłopięcych grup widzów w wieku 7-12 lat (AFF = 166, M 7-12).

POKéMON SERIA: XYZ – nowe odcinki, od poniedziałku do piątku o 18:00

W jesienne popołudnia Disney XD zaprasza widzów na podróż z nowym, ekscytującym sezonem serialu „Pokémon Seria: XYZ”. Ash Ketchum i Pikachu spotykają w Kalos swoich przyjaciół – Clemonta, Bonnie i Serenę. Ash marzy o byciu Mistrzem Pokemonów i próbuje się dostać do Ligi Kalos, łapiąc nowe Pokemony i walcząc z kolejnymi rywalami.  W tym samym czasie Drużyna Flare dąży do poznania legendarnego Pokemona Zygarde i jego sekretu. Czy Ashowi i Pikachu uda się ochronić Kalos przed złymi zamiarami członków Drużyny Flare? Poprzednie odcinki serii mogą pochwalić się wysokim udziałem w grupie chłopców w wieku 7-12 lat (SHR% = 3,2%) oraz bardzo dobrym dopasowaniem do tej grupy widzów (AFF = 190, M 7-12).

ROBAL Z PRZYSZŁOŚCI – nowe odcinki, grudzień

W grudniu widzowie Disney XD zobaczą zupełnie nowe odcinki „Robala z przyszłości”. Danny, to wesoły i pełen optymizmu dwunastoletni chłopiec, który stworzył magiczne pudełko śniadaniowe umożliwiające podróże w czasie. Dzięki niemu poznaje i zaprzyjaźnia się z Robalem – odważnym przybyszem z przyszłości, z którym tworzą zgrany duet. Bohaterowie wspólnie przemierzają czasoprzestrzeń uczestnicząc w niezapomnianych przygodach. Widzami „Robala z przyszłości” są głównie chłopcy, którzy stanowią aż 70% widowni. Ponadto, seria ma bardzo wysoki indeks AFF wśród chłopców w wieku 7-12 lat (AFF = 173, M 7-12).

Dane: NAM, Q3 2017, 6:00-20:59, ADH%; AFF vs A 4-12; Programmes