DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR I DISNEY XD ZAPRASZAJĄ NA LISTOPADOWE NOWOŚCI

Kanały z portfolio The Walt Disney Company, są tej jesieni w doskonałej kondycji. W październiku DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR I DISNEY XD osiągnęły łączny udział na poziomie 12% (SHR%) w komercyjnej grupie dziecięcej (all 4-12). Tak dobre wyniki z pewnością utrzymają się również w listopadzie, gdyż kanały mają do zaproponowania wiele atrakcyjnych nowości.

 

„POWODZENIA CHARLIE” to propozycja programowa DISNEY CHANNEL. Serial opowiada o rodzinie Duncanów, której życie wywróciło się do góry nogami po narodzinach najmłodszej córeczki – Charlie. Teddy i PJ oraz dziesięcioletni Gabe muszą pomóc zapracowanym rodzicom opiekować się małą Charlie. Gdy Bob i Amy idą do pracy, nastoletnie rodzeństwo uczy się, jak postępować z dzieckiem, przewijać je i zabawiać, – co nie zawsze idzie w parze z prowadzeniem życia towarzyskiego. Teddy jest autorką wideodziennika, w którym dokumentuje swoje przygody i wpadki, aby mała Charlie mogła w przyszłości wyciągnąć z nich pożyteczne wnioski.  Już od najbliższej soboty (16 listopada) w kanale Disney Channel będzie można śledzić nowe odcinki serialu i przygody rodziny Duncanów. Serial gromadzi średnio miesięcznie przed ekranami telewizorów ponad 1 100 000 dzieci w wieku 4-15 i tym samym dociera do 20% (COV%) najmłodszych w tym samym wieku.

Już od 25 listopada kanał DISNEY JUNIOR zaprasza swoich widzów na nowe odcinki serialu „JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA”. Pozycja ta dociera miesięcznie do ponad 14% młodych widzów między 4. i 15. rokiem życia. Serial opowiada o przygodach siedmioletniej dziewczynki imieniem Zosia, która mieszka w zamku z mamą oraz ojczymem, królem Rolandem II oraz przybranym rodzeństwem – Amber i Jankiem. Zosia ucząc się poruszać w królewskim świecie, sprawia, że wszyscy wokół niej zaczynają czuć się wyjątkowi.

 

DISNEY XD również wita listopad niesamowitą premierą. Już od czwartku, 14 listopada na antenie kanału pojawi się nowy serial pt: „HULK I AGENCI M.I.A.Z.G.I.”. Hulk długo walczył w obronie świata, który postrzega go jako potwora. Jego przyjaciel Rick Jones podejmuje się zadania, by nagrać wyczyny Hulka i jego ekipy, mając na celu zmienić ich wizerunek. W drużynie Hulka są także jego kuzynka She-Hulk, A-Bomb, Red Hulk i Skaar. Super-bohaterowie tworzą ekscentryczną rodzinę mieszkającą pod jednym dachem i walczącą z przeciwnikami, z którymi nikt inny nie może sobie poradzić.

 

Dane: NAM, X 2013, A 4-15, SHR%, COV%