CZY DZIEWCZYNKĘ I DROBNOUSTRÓJ MOŻE POŁĄCZYĆ PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ? TAKIE HISTORIE TYLKO W TELETOON+!

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy!  Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane z największych wytwórni, dzięki czemu od początku roku kanał odnotował wzrost udziału o 17% w grupie A4-12 i aż 27% w grupie W4-12! teleTOON+ zapewnia rozrywkę i animacje na najwyższym poziomie i jest idealnie dopasowany do dziewczynek w wieku szkolnym (W 4-9) AFF=154. Z myślą o swoich widzach teleTOON+ już we wrześniu zaprasza na niesamowitą opowieść o przyjaźni: 

ERNEST I REBEKA

„Ernest i Rebeka” to niesamowita opowieść o przyjaźni małej dziewczynki i drobnoustroju, który wylądował w świecie ludzi.

Rebeka ma sześć lat i mieszka wraz z mamą, starszą siostrą i psem w jednym domu. Jej najlepszym przyjacielem jest Ernest – mikrob, którego dziewczynka złapała podczas deszczowego dnia, gdy polowała na żaby. Zamiast zanieczyszczać ludzi od wewnątrz, Ernest woli teraz cieszyć się każdą chwilą spędzoną z Rebeką, jest  on w rzeczywistości najlepszym lekarstwem na zły nastrój! Rebeka jest przewodnikiem Ernesta w ludzkim świecie, co oznacza dla nich całe dnie pełne zabawy!
EMISJA: OD 16 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, O GODZ.  15:00 I 18:40.

Dane: NAM, I-VII 2018 - I-VII 2019, 6:00-20:59, AFF W4-9 vs A4-12, SHR% A4-12, W4-12.