COMEDY CENTRAL FAMILY Z BRYTYJSKIMI SITCOMAMI - „ALLO ‘ALLO!” ORAZ „HOTEL ZACISZE” JUŻ W WIOSENNEJ RAMÓWCE

Comedy Central Family, który do 15 kwietnia osiągnął 0,22% udziału w grupie A16-49, docierał średnio do 207 tysięcy widzów dziennie. Wysoką oglądalnością na antenie Comedy Central Family cieszą się brytyjskie seriale komediowe, w tym „Co ludzie powiedzą?”. Od 15 do 21 kwietnia Comedy Central Family zanotował 0,27% udziału, co było najlepszym tygodniowym wynikiem tego kanału od stycznia 2017 roku.

Stacja zdecydowała się na emisję sitcomu „’Allo ’Allo!”, w którym nie brakuje charakterystycznego angielskiego humoru. Akcja serialu rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Premierowy odcinek „’Allo ’Allo!” już w poniedziałek, 6 maja. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 16:40.

W maju na antenie Comedy Central Family będzie można także oglądać „Hotel Zacisze”. Serial opowiada o losach Basila Fawlty’ego, który wraz z żoną Sybil prowadzą hotel na prowincji. Jego trudny charakter doprowadza do wielu komicznych sprzeczek z gośćmi oraz personelem - recepcjonistką Polly oraz hiszpańskim kelnerem Manuelem. Premiera serialu „Hotel Zacisze” w poniedziałek, 6 maja. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 23:00.

Na antenie Comedy Central Family można także oglądać sitcom „Co ludzie powiedzą?”, który przedstawia perypetie pani domu Hiacynty Bucket. Bohaterka robi wszystko, aby jej sąsiedzi i znajomi myśleli, że pochodzi ona z wyższej klasy społecznej. Stwarzanie pozorów i nieustanne dążenie do perfekcji wywołuje wiele komicznych sytuacji, z których Hiacynta próbuje wychodzić obronną ręką.  Wysoką oglądalnością cieszy się również serial „Moja rodzinka”, który opowiada o losach rodziny Harperów mieszkającej w dzielnicy Chiswick w Londynie. Dentysta Ben wraz z żoną Susan, która pracuje jako przewodnik wycieczek, wychowują trójkę dzieci – Nicka, Janey i Michaela. W ich domu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Co chwilę ktoś wpada w kłopoty lub wymyśla szalone pomysły, które nie zawsze kończą się dobrze. Emisja serialu „Moja rodzinka” od poniedziałku do piątku o godz. 16:40, a od 6 maja o godz. 15:30.

DANE: NAM, 06:00-25:59, A16-49, 01.03.-21.04.2019, DayParts