COMEDY CENTRAL FAMILY – ŚWIETNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI

W lipcu kanał Comedy Central Family osiągnął bardzo dobre wyniki oglądalności. Udział w grupie A16-49 wyniósł 0,25%, a zasięg 1,4%, co przełożyło się na dotarcie do 248 tysięcy widzów dziennie. Dużą popularnością wśród widzów cieszą się brytyjskie seriale komediowe, w tym „Co ludzie powiedzą?” oraz ”Hotel Zacisze”. Nowością na antenie będą odcinki kultowej animacji „Rick i Morty”.

Od 7. sierpnia w każdy weekend o 23:00 emitowane będą odcinki animacji dla starszych widzów „Rick i Morty”. Serial opowiada o przygodach ekscentrycznego naukowca Ricka Sancheza, któremu towarzyszy jego wnuk Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach. W późniejszych odcinkach, sporadycznie towarzyszą im również rodzice Morty'ego: Beth i Jerry oraz jego siostra Summer. Mieszanka niestabilnego już życia rodzinnego w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego ojca Beth dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem.

W sierpniu na antenie Comedy Central Family emitowane są odcinki kultowego sitcomu „Allo 'Allo!”. Akcja serialu rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Niezmienną popularnością cieszą się kultowe brytyjskie seriale komediowe takie jak „Co ludzie powiedzą?” i „Hotel Zacisze”.

Serial „Co ludzie powiedzą?” emitowany w soboty i niedzielę od 17:20 przedstawia perypetie pani domu Hiacynty Bucket. Bohaterka robi wszystko, aby jej sąsiedzi i znajomi myśleli, że pochodzi ona z wyższej klasy społecznej. Stwarzanie pozorów i nieustanne dążenie do perfekcji wywołuje wiele komicznych sytuacji, z których Hiacynta próbuje wychodzić obronną ręką.. Miłośnicy brytyjskiego humoru mogą także obejrzeć „Hotel Zacisze”. Serial opowiada o losach Basila Fawlty’ego, który wraz z żoną Sybil prowadzą hotel na prowincji. Jego trudny charakter doprowadza do wielu komicznych sprzeczek z gośćmi oraz personelem - recepcjonistką Polly oraz hiszpańskim kelnerem Manuelem. Odcinki „Hotel Zacisze” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 23:00.

Wysoką oglądalnością cieszy się również serial „Moja rodzinka”, który opowiada o losach rodziny Harperów mieszkającej w dzielnicy Chiswick w Londynie. Dentysta Ben wraz z żoną Susan, która pracuje jako przewodnik wycieczek, wychowują trójkę dzieci – Nicka, Janey i Michaela. W ich domu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Co chwilę ktoś wpada w kłopoty lub wymyśla szalone pomysły, które nie zawsze kończą się dobrze. Emisja serialu "Moja rodzinka” od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.

Źródło: NAM, 07.2019, 06:00-25:59, SHR% A16-49, DayParts, COV A4+ Reach&Frequency.