COMEDY CENTRAL FAMILY – KULTOWE SERIALE KOCHANE PRZEZ KOBIETY

Comedy Central Family to  najlepsza oferta ciepłych, komediowych seriali, które szczególnie podobają się kobietom ze średnich i większych miast (AFF = 268, W 16-49 c50, AFF = 296 W 16-49 c100+). W lutym stacja zanotowała bardzo dobre wyniki oglądalności, 0,74 SHR% w grupie W 16-49 c100+ oraz ATS 57 min. Tak dobre rezultaty  mają odzwierciedlenie w doskonale dobranej ramówce, pełnej kultowych seriali komediowych.

Dane: NAM, SHR%, ATS, AFF vs A 16-49, 02.2017

W marcu na antenie Comedy Central Family gości specjalna kampania marki Durex promująca specjalne żele dla kobiet wzmagające uczucie przyjemności. W specjalnych spotach kontekstowych  przekaz marki jest dopasowany do konkretnych ujęć w serialu „Seks w wielkim mieście”. Bohaterki serialu, czyli najlepsze telewizyjne ekspertki od relacji damsko-męskich, w ukazanych scenach próbują osiągnąć maksimum przyjemności z seksu. Z pewnością byłoby im łatwiej, gdyby miały do dyspozycji żel dla kobiet od Durex. Akcja rozpoczęła się w połowie lutego i potrwa do 13 marca, a za całość działań produkcyjnych odpowiada zespół Brand Solutions w strukturze Viacom Polska.

Na wiosenne miesiące Comedy Central Family przygotowało dla swoich widzów propozycje pełne dobrego humory, czyli „Mike i Molly”, „Rozpalić Cleveland” i „Seks w wielkim mieście”. Dodatkowo na antenie wyemitowany zostanie najnowszy, czwarty sezon serialu „Mamuśka” opowiadającego o zabawnych, choć nieraz kłopotliwych relacjach dorosłej córki z matką.

MARCOWE PROPOZYCJE COMEDY CENTRAL FAMILY

MIKE I MOLLY

Emisja: do 3.03, poniedziałek-piątek, godz. 18:00, 2 odcinki

                od 6.03, poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 2 odcinki

Tytułowi bohaterowie serialu, czyli Mike i Molly poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Znajomość przeradza się w romans. W USA każdy odcinek serialu przyciąga średnio 10-12 milionów widzów i na swoim koncie ma już 2 statuetki Emmy.

PRZYJACIELE

Emisja: do 3.03, poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 4 odcinki

                od 6.03, poniedziałek-piątek, godz. 17:00, 4 odcinki

Serial „Przyjaciele” to kulturowy fenomen - wyświetlony w ponad 100 krajach, a jego ostatni odcinek był gigantycznym wydarzeniem telewizyjnym w Stanach Zjednoczonych, gdzie obejrzało go 51,1 mln widzów. Serial doczekał się 10 sezonów, wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotego Globu dla Jennifer Aniston, 6 nagród Emmy, tyle samo nagród People’s Choice Awards i od lat niezmiennie bawi widzów, którzy w zwariowanych perypetiach Rachel, Phoebe, Moniki, Joeya, Rossa i Chandlera odnajdują wiele własnych przygód.

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 21:00, 3 odcinki

Serial przedstawia miłosne perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku - Carrie (Sarah Jessica Parker), Samanthy (Kim Cattrall), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Cristin Davis). Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Niemal od pierwszej emisji budził żywe zainteresowani publiczności i wielkie kontrowersje, gdyż przełamywał tabu i otwarcie mówił o kobiecej seksualności. Serial zdobył ogromną popularność oraz doczekał się adaptacji filmowych w dwóch częściach.

MAMUŚKA, sezon 2, 3

Emisja: do 3.03, poniedziałek-piątek, godz. 17:00, 2 odcinki

                od 6.03, poniedziałek-piątek, godz. 20:00, 2 odcinki

Serial „Mamuśka” opowiada o Christy (Anna Faris), samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci, nastoletniej Violet i młodszego Roscoe, z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki. W stałej obsadzie znalazła się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney. Aktorkę można było oglądać m.in. w serialach 'Dwóch i pół' i „Trawka”. Tym razem zagra Bonnie – matkę głównej bohaterki, która wydaje się być straszną zołzą i źródłem wielu problemów Christy.