COMEDY CENTRAL FAMILY - JESIEŃ ŚWIETNYCH WYNIKÓW STACJI

W listopadzie Comedy Central Family osiągnęło bardzo dobry SHR% 0.17%* w grupie 16-49, co stanowi wzrost aż +42% w stosunku do listopada 2017 roku. Stacja dotarła także w tym miesiącu aż do 237 tysięcy widzów z grupy komercyjnej 16-49. Był to wynik o 14% lepszy niż w miesiącu poprzednim i o 27% lepszy niż w listopadzie 2017 roku. Największą popularnością cieszyły się takie seriale jak „Przyjaciele”, „On, Ona i Dzieciaki” i „Seks w Wielkim Mieście”, a także filmy „Lewy Sercowy”, „Monthy Python i Święty Graal” oraz „Żywot Briana”.

Zimowa ramówka Comedy Central Family przyniesie widzom wiele nowości. Na antenie tuż przed okresem świątecznym wyemitowany zostanie najnowszy sezon „Miasteczka South Park”. Animowana seria przedstawia absurdalne losy mieszkańców stanu Kolorado, których przygody są też trafnym komentarzem do aktualnych wydarzeń. Bohaterami serialu są czterej chłopcy: Stan, Kyle, Cartman i Kenny, którzy nie używają wyszukanego słownictwa i wiecznie pakują się w tarapaty. Premierowe odcinki najnowszego sezonu „Miasteczka South Park” pojawią się na antenie już 21 grudnia od piątku do niedzieli o godz. 00:00.

Od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie zagoszczą najpopularniejsze seriale, czyli „Przyjaciele” oraz „Seks w Wielkim Mieście”. Zaraz po nich o 23:20 na widzów czeka grupa najinteligentniejszych komików w historii Anglii, czyli kultowy „Latający cyrk Monty Pythona”. Weekendy to czas filmów komediowych. O godzinie 21:00 widzowie kanału będą mogli obejrzeć m.in. „Przodem do tyłu”, „Kicking off” oraz pierwszą i drugą część filmu „Trekkies”.

Już od 7 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 na antenie Comedy Central Family pojawi się serial „Goldbergowie”, który opowiada o perypetiach nieszablonowej rodziny Goldbergów. Twórca serii, Adam F. Goldberg, przenosi widzów w sentymentalne lata 80. i przywołuje wiele zabawnych historii ze swojego dzieciństwa. W styczniowej ramówce kanału pojawią się także dobrze znane widzom seriale komediowe m.in. „Pępek świata”, „Byle do przodu” oraz „Dzidzitata”.

Dane: NAM, SHR%, XI 2018, A16-49; COV A4+, 06:00-25:59