COMEDY CENTRAL FAMILY - BRYTYJSKIE SERIALE KOMEDIOWE JUŻ NA ANTENIE

Nie lada gratka dla miłośników angielskiego humoru. Do kultowego „Latającego cyrku Monty Pythona” emitowanego na antenie Comedy Central Family dołączyły dwa brytyjskie seriale komediowe – „Co ludzie powiedzą?” oraz „Moja rodzinka”. Nowości, które pojawiły się na Comedy Central Family, cieszą się wysoką oglądalnością wśród widzów. Do 20 marca kanał osiągnął 0,17% udziału w grupie 16-49, docierając średnio do 197 tysięcy widzów dziennie.

W marcu na antenie Comedy Central Family pojawił się serial “Co ludzie powiedzą?”, który opowiada o perypetiach pani domu Hiacynty Bucket. Bohaterka robi wszystko, aby jej sąsiedzi i znajomi myśleli, że pochodzi ona z wyższej klasy społecznej. Stwarzanie pozorów i nieustanne dążenie do perfekcji wywołuje wiele komicznych sytuacji, z których Hiacynta próbuje wychodzić obronną ręką. Serial został dobrze przyjęty przez widzów i w marcu osiągnął 0.5% udziału, plasując się na drugim miejscu pod względem wyników oglądalności na kanale Comedy Central Family tuż po kultowym sitcomie „Przyjaciele”. Emisja „Co ludzie powiedzą?” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Na antenie Comedy Central Family emitowane są także odcinki „Mojej rodzinki”. Serial opowiada o losach rodziny Harperów mieszkającej w dzielnicy Chiswick w Londynie. Dentysta Ben wraz z żoną Susan, która pracuje jako przewodnik wycieczek, wychowują trójkę dzieci – Nicka, Janey i Michaela. W ich domu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Co chwilę ktoś wpada w kłopoty lub wymyśla szalone pomysły, które nie zawsze kończą się dobrze. Serial „Moja rodzinka” można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:40.

Wiosna z Comedy Central Family to także maratony z najlepszymi serialami komediowymi, takimi jak: „Goldbergowie”, „Seks w Wielkim Mieście”, „Przyjaciele” oraz „On, ona i dzieciaki”.

Źródło: NAM, 02:00-25:59, A16-49, 2019.02-03.20