COMEDY CENTRAL FAMILY - BARDZO DOBRA OGLĄDALNOŚĆ „TAKESHI’S CASTLE: TAKE WARIATY!”

17% wzrostu w grupie 16-49 zanotowała stacja Comedy Central Family podczas emisji pierwszego odcinka zwariowanej produkcji „Takeshi’s Castle: Take Wariaty!”. Premierowe odcinki szalonego teleturnieju komentowanego przez najzabawniejszych polskich komików co piątek o 22.00 tylko na antenie Comedy Central Family!

Kwiecień 2018 roku obiecująco rozpoczął się dla Comedy Central Family. Pierwszy odcinek najbardziej odjechanego teleturnieju w historii, czyli „Takeshi’s Castle: Take Wariaty” obejrzało o 17%* widzów więcej niż średnio kanał Comedy Central Family w tym samym czasie przez ostatnie 6 tygodni w grupie komercyjnej 16-49. „Takeshi’s Castle: Take wariaty” to wybuchowa i przezabawna mieszanka azjatyckiego teleturnieju i polskiego humoru w najlepszym wydaniu. Kolejny odcinek przyniesie ze sobą jeszcze więcej mniej lub bardziej absurdalnych wyzwań i górę emocji! Na 100 śmiałków z Tajlandii czekają najbardziej odjechane przeszkody, takie jak: piłko-most, wspinaczka po ścianach zalanych ketchupem, labirynt strachu oraz absurdalne poruszanie się za pomocą... grzyba! Zwariowane zmagania postrzelonych uczestników skomentują polscy mistrzowie słowa mówionego, w tym Michał Koterski, duet Make Life Harder, Michał Figurski czy prześmieszny duet z Mleko pod nosem!

W maju na antenie stacji jak zwykle nie zabraknie ulubionych seriali milionów kobiet, czyli „Seksu w wielkim mieście” oraz „Przyjaciół”. Z kolei szalone kelnerki Max i Caroline z „Dwóch spłukanych dziewczyn” oraz samotna matka Christy z serialu „Mamuśka” udowodnią, że charyzmy i życiowego zdecydowania może im pozazdrościć niemal każdy. Ofertę programową stacji wzbogacą także popularne seriale komediowe „Melissa i Joey” i „Byle do przodu”, rozbawiająca do łez historia przeciętnej amerykańskiej rodziny – „Pępek świata” oraz przedstawiający zabawne losy rodziny z lat 80-tych serial „Goldbergowie”.

W maju ramówka Comedy Central Family zaskoczy wszystkie Panie także popularnymi komediami romantycznymi w gwiazdorskiej obsadzie m.in. Jennifer Aniston, Kate Hudson, Matthew McConaughey’a i Ashtona Kutchera. Na antenie stacji pojawi się także jeden z najbardziej kultowych filmów w historii, czyli „Rzymskie wakacje” z Audrey Hepburn.

Nie zabraknie także pełnej szalonych zwrotów akcji produkcji „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, historii losów czterech zamężnych kobiet i ich samotnej przyjaciółki w „Przyjaciele z kasą”, oraz hitowej licealnej komedii „Cała ona”. W ramówce Comedy Central Family pojawi się także nieco absurdalna komedia romantyczna „Miłość jak narkotyk”, z charyzmatyczną Meg Ryan w roli głównej.