TVN STYLE - BOGATA OFERTA WIOSENNEJ RAMÓWKI

Wiosenna ramówka TVN Style wystartuje ze swoimi nowościami już z końcem lutego. Pośród nowości w tym sezonie pojawią się między innymi tytuły takie, jak „Polowanie na kuchnie”, „Apetyt na miłość” oraz „Wiem, co jem na diecie”. Na antenie nie zabraknie również polskich kontynuacji – „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, „Afery fryzjera” i „Sablewskiej sposób na modę”. Dzięki różnorodnej ramówce stacji TVN Style każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

Stacja TVN Style to niekwestionowany lider kobiecych stacji. Na tle konkurencyjnych kanałów, które tak samo dobrze indeksują się w kobiecych grupach docelowych TVN Style odnotowało najwyższe parametry mediowe, SHR% = 1,27%, AMR% = 0,21% oraz COV% = 44%, wyprzedzając tym samym Polsat Cafe, który osiągnął odpowiednio SHR% = 0,37%, AMR% = 0,06% oraz COV% = 26%.

„Polowanie na kuchnie” to pierwszy program TVN robiony na licencji Scripps Networks Interactive. Uwielbiany przez amerykańską widownię program „Kitchen Crashers” pojawi się na antenie TVN Style już 1 marca. Gospodynią polskiej wersji programu została dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Prowadząca TVN Style od kilku sezonów urządza różne miejsca w domach Polaków. Na swoim koncie ma już niejeden salon, przedpokój, łazienkę, a nawet balkon. Tym razem wzięła na tapetę jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. I nie będzie gotowała...

Emisja na antenie: 1 marca, wtorek, godz. 22:25

Wiosną łatwo się zakochać, szczególnie w nowym programie randkowo - kulinarnym „Apetyt na miłość”. Czy powiedzenie „przez żołądek do serca” jest prawdziwe? W programie TVN Style widzowie dowiedzą się, czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi?  Na talerzach uczestników nie zabraknie miłosnych afrodyzjaków jak, słodka ambrozja, pikantne ostrygi, czy aromatyczny cynamon.

Emisja na antenie: 28 lutego, niedziela, godz. 22:15

Wiosna to idealny moment, żeby zadbać o siebie. Zrzucić parę kilogramów, zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Katarzyna Bosacka wie o tym najlepiej, ale się nie poddaje. W nowym programie „Wiem, co jem na diecie” prowadząca pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Emisja na antenie: 28 lutego, niedziela, godz. 11:40

„I nie opuszczę Cię, aż do ślubu”, czyli pogotowie ślubne TVN Style znowu w akcji! Izabela Janachowska potrafi zapobiec każdej weselnej katastrofie. Udekoruje kościół, uspokoi pana młodego, dopasuje sukienkę, przemówi teściowej do rozumu. Dzięki niej para młoda zapamięta swój ślub i wesele jako najpiękniejsze wydarzenie w swoim życiu.

Emisja na antenie: 3 kwietnia, niedziela, godz. 13:40

 

Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur
w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim w nowej serii „Afera fryzjera”.

Emisja na antenie: 27 lutego, sobota, godz. 15:30

 

Polki pokochały Maję Sablewską i jej program „Sablewskiej sposób na modę”! W szóstej serii programu Maja odmieni życie kolejnych trzynastu kobiet. Moda i nowy wizerunek staną się dla nich pretekstem do rozmów o życiowych problemach, pokonywaniu własnych słabości i przełamywaniu stereotypów. Idzie wiosna!

Emisja na antenie: 28 lutego, niedziela, godz. 12:10

Dane: NAM, SHR%, AMR%, W 16-49 c50+, 2015, COV% 12.2015.