BIG BROTHER OD 17 MARCA W TVN7

W lutym b.r. udział Siódemki w grupie komercyjnej wzrósł o 9% w stosunku do 2018 r: 3,34% SHR% w 2018 vs. 3,64% w 2019! Marzec zapowiada się jeszcze lepiej ze względu na długo oczekiwaną premierę reality-show, które 18 lat temu zmieniło oblicze polskiej telewizji.

Już 17 marca, po wieloletniej przerwie, powróci na polskie ekrany Big Brother. To unikalny eksperyment społeczny, który przyciągnął przed telewizory 2 miliardy widzów na całym świecie.  

Piętnastu skrupulatnie wyselekcjonowanym uczestnikom programu będzie towarzyszyło czterech prowadzących na czele z Agnieszką Woźniak-Starak.  W nocnych odcinkach reality-show na żywo pojawią się Ula Chincz, która wraz z gośćmi podsumuje najciekawsze wydarzenia dnia oraz Małgorzata Ohme występująca w roli psychologa, przeanalizuje zachowania uczestników i ich relacje. Bartek Jędrzejak dołączy do ekipy „Big Brothera” jako współprowadzący. To on będzie pierwszą osobą, którą zobaczą uczestnicy opuszczający dom Wielkiego Brata, porozmawia z ich rodzinami oraz przyjaciółmi.

To widzowie zadecydują o tym, kto zakończy przygodę z programem! Co tydzień w Domu Wielkiego Brata odbędą się nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą uczestników zagrożonych odejściem. Kolejnym etapem będzie głosowanie widzów i w zależności od jego wyników, jeden z mieszkańców pożegna się z Domem. Nowością będzie także głos Wielkiego Brata. Jedno jest pewne – ta edycja nas zaskoczy!

Poza tą oczekiwaną marcową premierą w Siódemce pojawią się również fantastyczne produkcje filmowe. 27 marca po raz pierwszy w polskiej telewizji zostanie wyemitowana „Teoria wszystkiego”. Film opowiada historię jednego z najwybitniejszych naukowców, astrofizyka Stephana Hawkinga. To opowieść o człowieku, który pomimo nieuleczalnej choroby stał się autorytetem w swojej dziedzinie oraz odnalazł szczęście.

To oczywiście nie koniec hitów filmowych. 11 marca widzowie będą mieli okazję obejrzeć komedię „Los numeros”, 18 marca uwielbianą przez Polaków komedię „Nie kłam kochanie”  oraz kultowe „Psy”, których emisja zaplanowana jest na 25 marca.  Nie zabraknie również propozycji dla widzów kochających akcje, fantasy i przygody w sam raz na niedzielne wieczory! 10 marca na widzów czeka „47 roninów”, 17 marca „Battleship: Bitwa o Ziemię”, a na koniec miesiąca „Niezgodna” oraz „R.I.P.D.: Agenci z zaświatów”.

Dane: NAM, SHR%, 02.2018 vs. 2019, A 16-49