BARDZO DOBRY START FLAGOWYCH FORMATÓW W JESIENNEJ RAMÓWCE HGTV

Jesień pełna inspiracji i porządnej dawki prostych, a zarazem ciekawych pomysłów na wnętrza i ogrody! Niezastąpieni Dorota Szelągowska, Maja Popielarska, Krzysztof Miruć czy Dominik Strzelec to zespół prowadzących, którzy we flagowych formatach stacji już po raz kolejny podpowiedzą widzom HGTV jak w tani i kreatywny sposób zaaranżować otaczającą ich przestrzeń!

Metamorfozy wnętrz i ogródków, selekcja domów i mieszkań przeprowadzona przez profesjonalnych agentów nieruchomości, a także rozmaite podpowiedzi jak w tani i szybki sposób urządzić swoje cztery kąty. To właśnie te kwestie ciekawią widzów HGTV najbardziej. A wszystko to w towarzystwie niepowtarzalnych prowadzących, dzięki którym stacja już na początku jesieni odnotowuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Udział w grupie kobiet wyniósł we wrześniu 0,8% SHR, a wskaźnik dopasowania to AFF=155 (W16-49 C50+).

Świetne wyniki oglądalności nowej serii „Polowania na ogród”. Premierowy odcinek, który miał emisję 1 września, osiągnął udział w grupie komercyjnej na poziomie aż 3% SHR% i z wynikiem AMR= 94 034! Tym samym, Dominik Strzelec już po raz kolejny udowodnił, że jego doświadczenie i profesjonalizm są niezastąpione. Jego ogródkowe metamorfozy i pomysłowe aranżacje otwartych przestrzeni nie tylko inspirują i cieszą oko ich właścicieli, ale przede wszystkim sprawiają, że wreszcie stają się one ich oazą - miejscem, w którym mogą się zrelaksować i w pełni wypocząć. Nie zabraknie również dreszczyku emocji, który towarzyszyć będzie widzom w każdym z odcinków serii!

Emisja: niedziela, godz. 10:30.

W jesiennej ramówce HGTV nie mogłoby zabraknąć również „House Hunters - Poszukiwaczy domów”! To uwielbiany przez widzów format, który już po raz szósty zagościł na ekranach telewizorów ciesząc się niesłabnącą popularnością. Premierowe odcinki tej serii uzyskały bardzo dobry średni udział w grupie kobiet z miast, SHR%=1,44%. Niezdecydowani klienci poszukujący swojego idealnego, a przede wszystkim „własnego M”, pary marzące o wspólnych czterech kątach, czy rodziny z dziećmi, których wymagania są zupełnie inne. Te przypadki to tylko niektóre z tych, którym sprostać muszą nasi agenci nieruchomości. Czy znajdą oni takie miejsca, w których kapryśni klienci wreszcie poczują się jak w domu?

Emisja: czwartek, godz. 22:00.

Kolejny, czwarty już sezon kultowych “Domowych rewolucji”, to cotygodniowa dawka emocji i inspiracji dla widzów spragnionych zaskakujących i zawsze niezwykłych metamorfoz wnętrzarskich! Dorota Szelągowska i jej niebanalne metody na wyjątkowe wnętrza, a także głowa pełna kreatywnych pomysłów, to coś, czym prowadząca od lat dzieli się z widzami kanału HGTV. Format i tym razem notuje świetne wyniki oglądalności nie tylko w grupie komercyjnej czy kobiet z miast. Trzeci odcinek serii zdecydowanie zdobył serca kobiet na stanowiskach menedżerskich - odcinek ten zdobył udział na poziomie aż 3,31% SHR% (20.09.2019)! Rozwiązania Doroty i jej ekipy bez wątpienia sprawdzają się i tym razem, a tanie i łatwe do przeprowadzenia metamorfozy niezmiennie przyciągają widzów kanału przed telewizory!

Emisja: piątek, godz. 22:00.

Czy jesień i sezon ogródkowy to coś, co musi się wykluczać? Maja Popielarska po raz kolejny pokaże widzom HGTV, że zdecydowanie nie! Prowadząca w swoim autorskim formacie pt. „Nowa Maja w ogrodzie”, podpowie nam w jaki sposób zadbać o ogród i przygotować go do zimy. Maja nie tylko zachęci wszystkich do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również podpowie w jaki sposób zadbać o nasze rośliny. Wyjątkowe pomysły, inspirujące aranżacje, a także magiczne miejsca pełne wspaniałej roślinności to coś, czego i tym razem nie zabraknie!

Format cały czas notuje bardzo dobre wyniki oglądalności – średni udział odcinków premierowych w sezonie jesiennym to w grupie komercyjnej SHR%=1,6%.

Emisja: niedziela, godz. 9:20.

W jesiennej ramówce HGTV nie może zabraknąć uwielbianego przez widzów architekta! Krzysztof Miruć już 12 października po raz kolejny wraca na antenę jako prowadzący „Zgłoś remont”. Nowe pomysły, wyobraźnia bez granic i porządna dawka inspiracji gwarantowane!

Premiera: 12 października 2019.

Dane: NAM. 01.09.2019-02.10.2019, SHR% W 16-49, W16-49 C50+, AFF W16-49 vs A 16-49.