AXN BLACK – GWIAZDORSKIE WIECZORY W MAJU

W maju AXN Black przygotował dla widzów serię filmów z gwiazdorską obsadą. Na antenie pojawią się m.in. Leonardo DiCaprio w filmie W sieci kłamstw, Tom Hanks w Zielonej mili, Jennifer Lopez zgłębi umysł seryjnego mordercy w hitowej Celi, a Anthony’ego Hopkinsa i Ralpha Fiennesa będzie można zobaczyć w Czerwonym smoku.

Film W sieci kłamstw to historia byłego dziennikarza, Rogera Ferrisa (Leonardo DiCaprio), który jako agent CIA wyrusza na Bliski Wschód w celu namierzenia członka Al-Kaidy, podejrzanego o planowanie zamachów przeciwko Stanom Zjednoczonym. Roger wraz z szefem jordańskiego wywiadu próbują ująć terrorystę. Z powodu konfliktów natury moralnej i kulturowej ich współpraca nie układa się jednak tak, jakby sobie tego życzyli. W sieci kłamstw będzie można obejrzeć w środę 3 maja o 22:05 w AXN Black.

Toma Hanksa widzowie zobaczą w Zielonej mili. To amerykański dramat kryminalny, stworzony na podstawie powieści Stephena Kinga z 1996 roku. Ten opowiedziany w formie wspomnień film to historia strażników celi śmierci, których życia zmienia się pod wpływem jednego ze skazanych. Czarnoskóry John Coffey został oskarżony o gwałt i morderstwo dwóch dziewczynek. Szybko okazuje się, że mężczyzna posiada tajemniczy dar. AXN Black pokaże film w środę 17 maja o godz. 22:05.

Thriller psychologiczny Cela opowiada o utalentowanej psychoterapeutce, Catherine Deane, w którą wcieliła się Jennifer Lopez. Catherine musi zgłębić umysł obłąkanego seryjnego mordercy, Karla Starghera (Vincent D'Onofrio), aby uratować jego kolejną ofiarę. Pomaga jej ekipa naukowców, wyposażona w najnowsze osiągnięcia techniki. Emisja filmu Cela w czwartek 18 maja o godz. 22:05 w AXN Black.

Anthony Hopkins pojawi się na antenie AXN Black w filmie Czerwony smok. Wcielił się w rolę dr. Hannibala Lectera, sprzymierzeńca i doradcy nieuchwytnego seryjnego mordercy, Francisa Dolarhyde’a (Ralph Fiennes). Inspiracją dla zbrodniarza jest obraz Williama Blake’a. O tym, czy  nękanemu traumami agentowi FBI, Willowi Grahamowi, uda się dopaść zabójcę widzowie przekonają się w czwartek 25 maja o 22:05.

AXN Black utrzymuje doskonałe AFF wynoszące 168 w grupie docelowej. Stację ogląda miesięcznie ponad 3,5 mln osób.

Dane NAM: Reach&Frequency COV 03.2017, ADEX AFF 01.2017-03.2017 A16-49 vs. M16-49c50+