ANIMAL PLANET - JEDYNA TELEWIZJA W CAŁOŚCI POŚWIĘCONA ŻYCIU ZWIERZĄT

Najwyższej jakości programy Animal Planet HD przenoszą widzów w świat niereżyserowanej przyrody, którego bohaterami są zarówno najgroźniejsi drapieżnicy, jak i domowi pupile. Kanał oferuje wszystko, co w naturze kochamy najbardziej. Od niepowtarzalnych momentów, przez fascynujące sekrety natury, aż po pełne emocji historie z życia zwierząt i mających z nimi kontakt ludzi. Animal Planet prezentuje również inicjatywy na rzecz ochrony środowiska, a także odsłania kulisy weterynarii w najlepszym wydaniu.

W październiku na antenie Animal Planet HD pojawi się m.in. seria „Irwinowie - następne pokolenie” opowiadające o dzieciach i żonie sławnego the Crocodile Hunter, który tragicznie zginął ugodzony przez płaszczkę. Pojawi się również program „Człowiek w roli ofiary”, w którym zobaczymy prawdziwe historie ludzi ocalonych po spotkaniach z niebezpiecznymi zwierzętami.

Świetne propozycje programowe sprawiają, że stacja cały czas odnotowuje wysokie wskaźniki dopasowania wśród atrakcyjnych kobiecy grup reklamowych, W30-49 c50+, AFF = 171, W40 inc2000+, AFF = 153 oraz W25-49 edu high, AFF = 145. Co więcej, średni miesięczny zasięg kanału AP HD w lipcu 2018 to ponad 2,1 milionów widzów!

Dane: NAM, SHR%, AFF, COV, A4+, 07.2018.