ANIMAL PLANET HD – ŚWIĘTUJ NARODOWY DZIEŃ PSA Z ANIMAL PLANET!

W lipcu zapraszamy widzów do świętowania Narodowego Dnia Psa. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną serię programów poświęconych naszym czworonożnym towarzyszom, najróżniejszych ras i rozmiarów.

Psy żyją i pracują wśród ludzi, ratując życie, zapewniając bezpieczeństwo, a także niosąc komfort. W programie „Wszystko o psach” przyjrzymy się pięćdziesięciu najbardziej lubianym rasom na świecie – od Teriera Airedale aż po Zuchona. Poznamy też historię różnych ras oraz dowiemy się jakie zachowania i cechy są typowe dla każdej z nich. Seria „Pieskie życie” bierze pod lupę relacje między psami, a ludźmi, ukazując jak psowate przeistoczyły się  z dzikich drapieżników w otaczane czułością zwierzaki domowe. Program „Ratownicy psów” przedstawia pracę inspektorów i funkcjonariuszy odpowiedzialnych za sprawdzanie czy najlepsi przyjaciele człowieka są odpowiednio traktowani. Dysponując technologią z dziedziny medycyny sądowej, pracownicy brytyjskiego oddziału towarzystwa opieki nad zwierzętami odnajdują i ratują z opresji zwierzęta. Pracują nad przywróceniem ich do zdrowia, jak i walczą z tymi, którzy nie traktują ich z należytym szacunkiem.

Charakterystyczny programming stacji AP HD trafia szczególnie w gusta kobiet z miast, gdzie w początku czerwca zostało wygenerowane dotarcie na poziomie 257 punktów AFF!

DZIEŃ PSA

Od soboty, 1 lipca, godz. 06:00

Źródło: NAM, 1-25 czerwiec 2017, Aff Ix vs A16-49