"TOŻSAMOŚĆ SZPIEGA" W TVN 7

Już 13 grudnia na antenie ogólnopolskiej stacji TVN 7 pojawi się nowy serial „Tożsamość szpiega”. W trakcie wykonywania niebezpiecznej misji w Nigerii, tajny agent - Michael Westen otrzymuje informację o "spaleniu" czyli ujawnieniu jego tożsamości. W praktyce oznacza to jedno - wyrok śmierci. Agent trafia do Miami, bez pieniędzy i środków do życia. Obserwowany przez FBI, wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie, aby poznać prawdę o swoim "spaleniu" i odzyskać życie na nowo.

 

Po 10 latach przykładnej służby dla ojczyzny w Europie Wschodniej i w krajach OPEC w charakterze tajnego agenta, Michael Westen budzi się w najgorszym z możliwych koszmarów każdego szpiega. W samym środku wykonywania misji w Nigerii, „kontakt” Michaela informuje go, że został "spalony", co oznacza, że jego tożsamość została ujawniona. Utrata pracy w przypadku Michaela oznacza bezpośrednie narażenie jego życia – zamrożenie konta bankowego, “zesłanie” do Miami i umieszczenie nazwiska na wszystkich możliwych listach rządowych. Aby przeżyć i rozpocząć własne, prywatne śledztwo, Michael zwraca się o pomoc do swoich jedynych przyjaciół: Fiony Glenanne, byłej aktywistki IRA, a jednocześnie swojej byłej dziewczyny oraz Sama Axe, byłego agenta wywiadu wojskowego, za pośrednictwem którego federalni mają oko na Michaela. W rękach byłego szpiega pozostaje nadal cenna broń- zdobyte umiejętności i wiedza...

TVN7 to stacja serialowo-filmowa , która zakończyła listopad z udziałem równym 3,41% w grupie komercyjnej (A 16-49)- oznacza to wzrost o ponad 9% w porównaniu z analogicznym okresem 2012 roku. Pasmo, w którym emitowany będzie serial „Tożsamość Szpiega” (pon.-pt.19:00-20:00), w listopadzie przyciągało średnio ponad 120 tys. widzów w każdej minucie.

 

Emisja: od 13 XII, poniedziałek – piątek, godzina 19.00

 

Dane: NAM, XI 2012, XI 2013, A 16-49, SHR%, AMR