"Sekrety Lekarzy" pośród wiosennych nowości TVN Style

Wraz z końcem lutego wystartowała wiosenna ramówka TVN Style. Pośród nowości w tym sezonie pojawią się między innymi tytuły takie, jak „Sekrety lekarzy”, „Afera fryzjera”, czy „Niebezpieczne związki”. W TVN Style jak zwykle każda kobieta znajdzie więc coś dla siebie!

W piątek 27 lutego widzowie mogli zobaczyć  pierwszy odcinek serialu  „Sekrety lekarzy”. Bohaterami nowego medycznego cyklu TVN Style są lekarze należący do światowej czołówki: ortopedzi, chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej. Program pokazuje innowacyjne metody leczenia, które dopiero weszły na światowy rynek medyczny, a niektóre nich w Polsce zastosowane będą po raz pierwszy.

Akcja programu rozgrywa się w gabinetach lekarskich i na salach operacyjnych najnowocześniejszych klinik i szpitali. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny podejmą się leczenia pacjentów z rzadkimi i skomplikowanymi schorzeniami. Widzowie zobaczą, jak pacjenci skazani na wózek inwalidzki zaczynają chodzić już trzeciego dnia po wszczepieniu zamiennika stawu kolanowego. Dowiedzą się, na czym polega leczenie komórkami macierzystymi, które mogą nie tylko odmłodzić twarz o kilkanaście lat, ale również leczyć z reumatyzmu czy cukrzycy.

Program odsłoni niejeden lekarski sekret: pokaże, jak wymienić staw biodrowy, a nawet jak imitować rzeźbę mięśni brzucha za pomocą tłuszczu pobranego od pacjenta! Będzie też laserowe leczenie blizn po ciężkich poparzeniach, oraz poruszające historie pacjentów dotkniętych niezwykle rzadkimi chorobami zdarzającymi się raz na milion. Widzowie przyjrzą się z bliska ekstremalnie skomplikowanym operacjom i zabiegom. „Sekrety lekarzy" pokażą niełatwą podróż wiodącą od choroby do zdrowia, od braku nadziei do odzyskania pełnej wiary w siebie!

Flagowy format wiosenny zdążył już podbić serca widzów. Premierowy odcinek osiągnął udział na poziomie 3,5% wśród kobiet z miast, a średnia minutowa oglądalność w grupie ogólnej prawie 185 tysięcy! Wszystko wskazuje więc na to, ze program „Sekrety lekarzy” będzie prawdziwym wiosennego  sezonu w TVN Style.

 

Dane: NAM, „Sekrety lekarzy”, 27.02.2015; SHR% W16-49c50k+, AMR  All 4+