"O, Matko!" w TVN Style już wiosna!

„O Matko!” w TVN Style już wiosna – krzyknęła Katarzyna Bosacka, a prowadzący stacji zabrali się do pracy. Agnieszka Szulim zbiera tematy bliskie każdej kobiecie do „Stylowego magazynu”. Anna Starmach przygotowuje „Pyszną Wielkanoc”, a Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka starają się, aby dodać temu wszystkiemu „Szczypty smaku”.

TVN Style przygotowała na wiosnę cztery polskie nowości. „O Matko!” to pierwszy na świecie program dla przyszłych mam, który poprowadzi dziennikarka w ciąży, Katarzyna Bosacka. W otoczeniu najlepszych lekarzy i specjalistów obali niejeden mit dotyczący ciąży i przekona Polki, że bycie „ciężarówką” wcale nie oznacza leżenia plackiem na kanapie (premiera: 2 marca, godz. 17.00).

Ania Starmach postanowiła uwieść widzów swoją świąteczną kuchnią i zaskoczyć ich niepowtarzalnym, wielkanocnym menu („Pyszna Wielkanoc”, premiera: 2 marca, godz. 12.55).

Tego samego dnia na antenie TVN Style zadebiutuje Agnieszka Szulim. W jej „Stylowym  magazynie” nie będzie równouprawnienia! Kobiece tematy będą zdecydowanie najważniejsze (premiera: 2 marca, godz. 17.00).

Kolejną nowością stacji jest „Szczypta smaku”. Prowadzące, Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka wywołały już niejedną rewolucję na talerzu. W nowym programie zachęcają widzów do eksperymentowania w kuchni i poszukiwania nowych smaków (premiera: 6 kwietnia, godz. 12.50).

Na antenę powracają także ulubieńcy widzów TVN Style. Polacy pokochali śpiewającego przy operacjach plastycznych dr. Marka Szczyta i doświadczoną ekipę z jego kliniki. Kolejny sezon „Sekretów chirurgii” już od 1 marca o godzinie 22.30.

Ruszają także nowe odcinki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” (premiera: 3 marca, godz. 11.15). Kolejni producenci będą drżeli przed Katarzyną Bosacką.

Wojciech Cejrowski wraca z autorskim programem i tym razem „po swojemu” zajmie się tematem rodziny i wychowania dzieci („Po mojemu, Wojciech Cejrowski”, premiera: 3 marca, godz. 17.30). Pascal Brodnicki będzie gotował wśród gepardów, kroił na masce starego samochodu oraz próbował steku z zebry. „Smakować świat z Pascalem” zaczynamy już od 3 marca o godz. 12.00.

„W roli głównej” u Magdy Mołek wystąpią: Marcin Tyszka, Cezary Pazura, Piotr Cyrwus, Cezary Żak i Agata Młynarska (premiera: 4 marca, godz. 22.20).  A kto tym razem zwierzy się mistrzowi wywiadów? Piotr Najsztub wysłucha najbardziej gorących kobiet show biznesu: Joanny Krupy, Magdy Gessler, Mai Ostaszewskiej, Patricii Kazadi, Agnieszki Szulim i Mai Sablewskiej („Najsztub słucha”, premiera:
4 marca, godz. 22.20
).

Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin maglują już od siedmiu lat i nadal są w formie. W kolejnym sezonie dostarczą nowych i pikantnych szczegółów z życia gwiazd („Magiel towarzyski”, premiera 2 marca, godz. 22.30). Anna Nowak-Ibisz zwana „Panią Gadżet” kipi energią. Jak tylko usłyszy o jakimś nowym gadżecie, natychmiast musi go wypróbować. Zaczyna już od 7 marca o godz. 22.30. 3 marca o godz. 12.30 najlepszą „Klinikę urody” w Polsce otwierają Ewelina Rydzyńska i Anna Orłowska. W nowym sezonie odwiedzą ją także gwiazdy z pierwszych strona gazet: Weronika Książkiewicz, Agnieszka Szulim i Ewa Gawryluk.

W TVN Style jest takie miejsce, gdzie kobiety uwielbiają zaglądać w każdą środę. Co tydzień można spotkać tam Paulinę Młynarską i Dorotę Wellman, które z pasją dyskutują na aktualne tematy. Zapraszamy do „Miasta kobiet” od 27 lutego o godz. 22.45.

Kamery TVN Style dzięki „O tym się mówi” i Annie Wendzikowskiej są zawsze na bieżąco. W każdą niedzielę o godz. 13.30 pokażemy gorące premiery filmowe, relacje z czerwonych dywanów, wywiady z zagranicznymi gwiazdami i kulisy produkcji telewizyjnych.

Na wiosenny deser zostawiliśmy najbardziej szokujący ranking. Odżywanie się śmieciami, swingersi, połykanie tasiemca, nietypowe pogrzeby, zachcianki milionerów. Co znajdzie się na szczycie zestawienia nowej serii „66- co nas szokuje”?

Wiosną w TVN Style będzie się działo!