„AMPHIBIA” – NAJNOWSZA PREMIERA NA DISNEY XD

„AMPHIBIA” – NAJNOWSZA PREMIERA NA DISNEY XD

Wiosna w Disney XD zapowiada się naprawdę ciekawie! Już 23. marca na antenie pojawi się nowy serial „Amphibia”, opowiadający o przygodach dziewczynki, która za sprawą magicznej pozytywki zostaje przeniesiona na tajemniczą wyspę - tytułową Amphibię. Oprócz tego na widzów czekają kolejne odcinki, uwielbianych przez wszystkich „Kaczych opowieści” (AFF = 205 M7-12).

AMPHIBIA        

PREMIERA 23. MARCA O GODZ. 17:00

Serial przedstawia historię egocentrycznej 13-letniej dziewczynki - Anne Boonchuy, która za sprawą  tajemniczej pozytywki, zostaje magicznie przeniesiona na Amphibię, dziką, bagienną wyspę w kształcie lilii wodnej, pełną ludzi-żab i gigantycznych wersji małych zwierząt. Wkrótce poznaje i zaprzyjaźnia się z odważną 10-letnią żabą o imieniu Spring, dzięki której po raz pierwszy w  życiu dowie się co to znaczy prawdziwa przyjaźń..

KACZE OPOWIEŚCI

NOWE ODCINKI OD 16. MARCA O GODZ. 17:30

Serial pokazuje niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia. Znani bohaterowie w nowej animacji, odcinki pełne przygód oraz niezwykła ścieżka dźwiękowa serialu gwarantują świetną zabawę!

Dane: NAM, 06:00-20:59, H2 2019, AFF vs. A4-12 DayParts