FOX COMEDY - 7 NOMINACJI DO NAGRODY EMMY DLA PRODUKCJI EMITOWANYCH NA KANALE FOX COMEDY!

Do nagrody Emmy zostały nominowane dwie serie komediowe emitowane na FOX Comedy. Szansę na statuetkę ma „Współczesna rodzina”, która otrzymała 4 nominacje, w tym wyróżnienie w kategorii serial komediowy. Natomiast serial „Czarno to widzę” zgromadził 3 nominacje, w tym dla najlepszego aktora w serialu komediowym (Anthony Anderson). Rozstrzygnięcie konkursu już 18 września.

 

LETNIE WIECZORY Z „SIMPSONAMI” ORAZ NOMINOWANĄ DO NAGRODY EMMY „WSPÓŁCZESNĄ RODZINĄ”

 

Kanał FOX Comedy to wybuchowa mieszanka komedii i dobrego humoru. W sierpniu stacja zaprezentuje premierowe emisje kultowego amerykańskiego sitcomu „Simpsonowie” oraz nominowany w 4 kategoriach do nagród Emmy serial komediowy „Współczesna rodzina”. Jakościowa oferta stacji, zawierająca uwielbiane przez widzów programy przyciągnęła w czerwcu przed telewizory 2,7 mln osób. Kanał oglądają mieszkańcy dużych miast (AFF = 174, A 25-54 100K+) oraz dojrzali mężczyźni o wysokich dochodach (AFF = 172, M 35-54 3500+).

 

SIMPSONOWIE, SEZON 26 – 4 premierowe emisje co sobotę, od 20 sierpnia o 21:00

Już 20 sierpnia na antenie FOX Comedy zagości kolejny sezon słynnego serialu animowanego „Simpsonowie”, który niedawno świętował emisję 600 odcinka. 26. seria najdłużej emitowanego amerykańskiego sitcomu to niezmienna ironia na temat otaczającej nas rzeczywistości, znanych ludzi i popularnych wydarzeń. Serial ukazuje losy z pozoru przeciętnej amerykańskiej rodziny mieszkającej na przedmieściach miasteczka Springfield. Sezon 26 jest przełomowym w historii produkcji – jego światowa premiera miała miejsce w 25-lecie serialu. Produkcja została okrzyknięta przez Entertainment Weekly „Najlepszym amerykańskim sitcomem wszechczasów”.

 

WSPÓŁCZESNA RODZINA

W sierpniu na kanale FOX Comedy pojawiać się będą również odcinki serii „Współczesna rodzina”. Serial opowiada o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny Pritchettów, której głową jest Jay (grany przez Eda O’Neilla, znanego również jako Al Bundy ze „Świata według Bundych”).

W letnie dni na antenie FOX Comedy widzowie zobaczą również serial „Królowe krzyku”, którego akcja rozgrywa się na kampusie amerykańskiego college’u. Na terenie kampusu dochodzi do tajemniczych morderstw, za którymi stoi Czerwony Diabeł. Nikt nie wie kim jest, ani kiedy ponownie zaatakuje. Serial w znakomity sposób łączy elementy czarnego humoru, parodię krwawego horroru oraz zagadkowego kryminału.

DANE: NAM, Q2 2016, AFF vs A 16-49, Dayparts; VI 2016, COV, Reach & Frequency