3. SEZON „ZAKOCHANYCH PO USZY” JUŻ OD 13. STYCZNIA W TVN7

Widzowie pokochali historię miłosnego trójkąta Asi, Piotra i Sylwii. „Zakochani po uszy” to jeden z ulubionych seriali Polaków wg wyszukiwarki Google! Świadczą o tym również świetne wyniki oglądalności 2. sezonu. Udział widowni jesiennych premier w grupie komercyjnej wyniósł 5,2%, oznacza to wzrost o 8% względem pierwszego sezonu! Dodatkowo serial znalazł się w TOP3 najchętniej oglądanych seriali w Siódemce wśród kobiet w wieku 16-49 lat. Oprócz tego odnotowuje bardzo dobre dopasowanie do różnorodnych grup kobiecych, zarówno młodszych, jak i nieco starszych: W 20-34 AFF=187, W 18-49 AFF=157, W 30-59 AFF=151, W 25-54 INC. 3,5K PLN+ AFF=142.

A co czeka widzów serialu w trzecim sezonie?

Główna bohaterka, Asia wybierze to, co podpowiada jej serce i zdecyduje się być z mężczyzną, którego kocha naprawdę. Szczęśliwe życie u jego boku niepozbawione będzie problemów, a los wystawi tę miłość jeszcze wielokrotnie na próbę. Nie da o sobie zapomnieć również Sylwia. Kobieta wciąż przebywa w więzieniu, ale nie ustaje w wysiłkach, by wyjść na wolność i oczyścić się z zarzutów.

Do historii dołączą nowi bohaterowie: Sonia oraz bracia Tymon i Bartek.

Sonia (w tej roli Pola Błasik),  to przebojowa dziewczyna, która doskonale wie, co chce robić w życiu. Los przypadkowo postawi na jej drodze Tymona (Patryk Pniewski), który za wszelką cenę będzie chciał ją zdobyć. Przeciwieństwem Tymona jest jego starszy brat Bartek (Mateusz Mosiewicz), któremu zależy na rozwoju swojej kariery zawodowej i podejmuje pracę w klinice Piotra. Skrycie kocha się w Soni i marzy o życiu z nią, ale nie umie jej tego wyznać.

Losy tej trójki splotą się w swoistym miłosnym trójkącie, bohaterów połączą relacje, które dostarczą widzom wielu emocji i ekscytujących zwrotów akcji. Nic nie będzie proste ani takie, jak wydaje się z pozoru, bo na drodze do szczęścia bohaterów stanie wiele przeciwności. 

ŹRÓDŁO: https://www.elle.pl/artykul/ulubione-seriale-polakow-w-2019-roku-google-ujawnia-dane-z-wyszukiwarki

DANE: NAM, SHR% A 16-49, 02.09 – 19.12.2019 VS. 21.01 – 30.05.2019, AFF VS. A 16-49