TVN STYLE - 1,70% SHR - REKORDOWY WYNIK OGLĄDALNOŚCI STACJI & LATO PEŁNE ZAGRANICZNYCH NOWOŚCI PROGRAMOWYCH

Stacja TVN Style bije kolejne rekordy oglądalności! W środę, 29.06.2016, kanał odnotował rekordowy dzienny udział w rynku (w grupie komercyjnej aż 1,70%)! Jest to najlepszy wynik od powstania kanału w sierpniu 2004 roku!

W atrakcyjnych dla reklamodawców grupach kobiet stacja TVN Style osiąga bardzo dobre wyniki, w grupie kobiet z ponadprzeciętnymi dochodami udział w oglądalności wyniósł 1,51% SHR (AFF = 155), zaś w grupie miejskiej, SHR = 1,41% (AFF = 175).

Tak dobre wyniki stacji mają odzwierciedlenie w doskonale dobranej ramówce. Na antenie TVN Style widzowie znajdą przede wszystkich znane i lubiane programy takie jak „Sablewskiej sposób na modę", „Pani gadżet", „Dorota was urządzi", „Afera fryzjera”, „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” oraz wiele różnorodnych programów zagranicznych. Wszystko to sprawia, że widzowie chętnie wybierają TVN Style -  najbardziej kobiecą telewizję w Polsce.

Źródło: NAM, SHR%, A 16-49, 29.06.2016, SHR%, W 16-49 c50+, W 16-49 3500+, 01.03-27.06.2016.

 

Stacja TVN Style nie zwalnia tempa i przygotowuje dla swoich widzów kolejne jesienne nowości programowe. Jedną z nich będzie program Małgorzaty Rozenek –  „W dobrym stylu”. W nowym programie zaprezentowane zostaną inspirujące pomysły dotyczące kuchni, urządzania przyjęć czy dekoracji domu. Widzowie dowiedzą się jak w dobrym stylu przygotować np. przyjęcie - począwszy od tego, co powinno znaleźć się w lodówce, poprzez dekorację stołu, przygotowanie dań, wykorzystanie gadżeciarskich przedmiotów, a wszystko to uwzględniając zasady savoir vivre. Tematy, które będą poruszane w programie to m.in. generalne porządki, oszczędny dom, organizacja przestrzeni w domu, najazd krewnych, relaks w domu, przygotowania do dłuższego wyjazdu, rośliny w domu i na balkonie itp.

Format stwarza unikalne możliwości współpracy niestandardowego zaistnienia w programie, przede wszystkim w zakresie lokowania produktu marki Klienta.

Premiera: Jesień 2016

 

Latem na antenie nie zabraknie również różnorodnych zagranicznych nowości. Wśród nich „Lekarz domowy”, „Idealne suknie ślubne” i „Piekielny Hotel Gordona Ramsaya”.

 

Lekarz domowy

Służba zdrowia nie cieszy się obecnie zbyt dobrą opinią. Każdy marzy o lekarzu, który miałby zawsze czas i dobrze znał nas i nasz organizm. Potraficie wyobrazić sobie sytuację, w której lekarze śledzą każdy Wasz krok i monitorują Was 24 godziny na dobę? Twórcy programu „Lekarz domowy” zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć” wysyłają do bohaterów odcinka grupę lekarzy. Specjaliści z notesami w ręku obserwują pacjentów przez całą dobę. Przez tydzień sprawdzają, jak wyglądają nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna i inne ważne aspekty życia, które wpływają na stan zdrowia. Lekarze mierzą pacjentom ciśnienie przy pracy i w domu na kanapie. Biorą się też za posiłki; prześwietlają jajecznicę na bekonie w poszukiwaniu złego cholesterolu. Pobierają próbki rano i wieczorem. Po co to wszystko? Po szczegółowej obserwacji przychodzi pora na dokładną diagnozę i prognozę na przyszłość. Jak będzie wyglądało życie bohaterów za pięć lat? Na jakie choroby mogą zachorować? Co mogą zrobić, aby poprawić stan swojego zdrowia? Czy każdy pacjent wiedząc, co czeka go w przyszłości, zmieni swoje nawyki i niezdrowe przyzwyczajenia? Ma na to osiem tygodni. Po tym czasie lekarze znów wezmą pacjentów pod swoje skrzydła i przeprowadzą kolejne badania. Jakie będą wyniki? Czy bohater każdego odcinka ma szansę na zdrowsze życie?

Premiera: od soboty 2 lipca, godz. 20:25

 

Idealne suknie ślubne

Trzy salony sukien ślubnych i jedna panna młoda. Który salon wygra rywalizację i znajdzie dla przyszłej żony tę jedyną, najpiękniejszą, wymarzoną suknię ślubną? Każda dziewczyna chce wyglądać wyjątkowo „tego dnia”. Idealnie dopasowana suknia to podstawa sukcesu. Bohaterki programu odwiedzą trzy salony ślubne, w których eksperci dwoją się i troją, żeby trafić w gust przyszłych panien młodych. Doradcy muszą się zmieścić w określonym budżecie. Nie będzie łatwo, zwłaszcza, że decyzję w sprawie sukni często podejmuje kilka osób, a każda z nich ma odmienne zdanie. Doradcy też nie zawsze grają czysto przeciwko swoim rywalom. Który salon spisze się najlepiej i da najlepszą cenę? Wszyscy przekonają się w finale programu, kiedy panna młoda wystąpi w wybranej przez siebie sukni. Gwarantowane wielkie emocje i wzruszenia!

Premiera: od poniedziałku 4 lipca, godz. 22:25

 

Piekielny Hotel Gordona Ramsaya - 3 SEZON, PREMIERA NA ANTENIE TVN STYLE!

Piekielny Gordon Ramsay po raz kolejny rusza w podróż po Stanach Zjednoczonych, żeby zająć się najbardziej zaniedbanymi i odpychającymi hotelami. W żadnym z nich nie chcielibyście spędzić nocy, a już na pewno nie odważylibyście się zjeść śniadania. Jak demoniczny kucharz sprawdzi się w nowej roli? Diabelnie surowy mistrz kuchni został postrachem amerykańskich hotelarzy. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hotelowych restauracji, Gordon dobrze wie, jak spełnić wygórowane oczekiwania każdego klienta. W programie weźmie na swoje barki odpowiedzialność za brudne pokoje, zapuszczone łazienki i niekompetentną obsługę. Wszystko po to, żeby pokazać właścicielom jak odmienić hotele i jak podnieść jakość oferowanych usług. Prowadzący zrobi wszystko, żeby straszaki na turystów zamienić w przyjazne i eleganckie ośrodki rekreacyjne. Przewróci wszystko do góry nogami i nie oszczędzi po drodze żadnej osoby, która nie będzie chciała się podporządkować. Napięcie nie raz sięgnie zenitu. Jedno jest pewne. Jeśli właściciele hoteli nie spełnią wyśrubowanych oczekiwań Gordona Ramsaya, ich życie zamieni się w piekło...

Premiera 3 serii: od piątku 8 lipca, godz. 22:30.