16 stycznia FOX Life zmienia się w FOX Comedy

Z dniem 16 stycznia kanał FOX Life przekształci się w FOX Comedy, który zaoferuje widzom najzabawniejszą ofertę dla wszystkich fanów komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki 24 godziny na dobę.

Kanał, dzięki precyzyjnie sprofilowanej ofercie programowej, ubawi do łez nawet najbardziej wymagających widzów. W styczniu na FOX Comedy widzowie zobaczą m.in. 5. sezon „Współczesnej rodziny”. Serial opowiada o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny, której głową jest Jay Pritchett (Ed O’Neill). Jay przeżywa kryzys wieku średniego i po rozwodzie żeni się z dużo od siebie młodszą Kolumbijką – Glorią (Sofia Vergara). Jak się okazuje, współczesne życie rodzinne nie jest uporządkowane, poprawne politycznie, ani w żaden sposób przewidywalne.

Kolejną styczniową propozycją jest 23. sezon serialu „Simpsonowie”. Rodzina Simpsonów śmieszy widzów małego ekranu już 25 lat! Kultowa, najdłużej emitowana komedia w historii telewizji to satyryczne spojrzenie na amerykański styl życia i kulturę. 27 statuetek Emmy, 30 nagród Annie Awards, tego nie można przegapić! W najnowszej odsłonie ulubiona, amerykańska rodzina w dalszym ciągu bawić będzie swoimi historiami. Sezon 23 jest szczególnie wyjątkowy, bowiem 14 odcinek serii jest zarazem specjalnym 500 odcinkiem „Simpsonów”.