10 lat TVN Style na rynku – przed nami jubileuszowy sezon jesienny pełen nowości i inspiracji

Stacja TVN Style w sierpniu obchodzi 10-ty jubileusz obecności na polskim rynku. Kanał nadaje od 1 sierpnia 2004 roku i od tego czasu zwiększył swoją widownię w grupie komercyjnej prawie 4,5 krotnie. Najpopularniejszymi top trzema programami minionej dekady były „Wiem, co jem; wiem, co kupuję” (rekordowy AMR: 339 532; 2,6% SHR,), „Magiel towarzyski” (AMR: 287 436; 3% SHR) oraz „Sekrety chirurgii”  (AMR: 273 808; 3,7% SHR)

Od początku istnienia TVN Style jest liderem kanałów kobiecych w Polsce. Z roku na rok systematycznie zwiększa udziały w rynku. Aktualnie stacja generuje udział na poziomie 1,4% w grupie kobiet z większych miast. Silna i bardzo stabilna pozycja stacji sprawiają, że TVN Style to niezwykle atrakcyjny kanał dla reklamodawców, chcących precyzyjnie dotrzeć do kobiecej widowni – będącej najbardziej pożądanym marketingowo targetem. Kanał TVN Style to nie tylko szerokie dotarcie, ale co istotne  – wysoka precyzja komunikacji do kobiecej widowni – AFF IX w TG W16:49c50+ osiąga aktualnie rekordowy poziom 212. Stacja cieszy się uznaniem nie tylko widzów, ale również reklamodawców, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie Press, w którym TVN Style zostało wskazane jako najefektywniejszy zdaniem domów mediowych kanał tematyczny. Stacja została doceniona za poruszaną tematykę, poziom atrakcyjności dla reklamodawców oraz wyniki oglądalności.

Poza obecnością spotową oraz sponsoringiem – stacja umożliwia reklamodawcom szereg niestandardowych rozwiązań poprzez zaistnienie w polskich produkcjach, licznie występujących w ramówce każdego sezonu. Tej jesieni kanał również przygotował wyjątkowe propozycje, a wśród nich kolejne nowości mające szansę zostać hitami w nadchodzącym czasie.

Formatem, który z pewnością umocni pozycję TVN Style jako lidera rynkowego, będzie niewątpliwe wyczekiwany przez fanki Goka Wana program „Stylowe rewolucje Goka”, w którym światowej sławy stylista zdradzi milionom polskich kobiet sekrety udanej randki oraz ujawni tajniki przyciągania płci przeciwnej. Koniec bezradności singielek – Gok Wan nadchodzi – jesienią w TVN Style.

Kolejna nowość to program o niezwykle modnej aktualnie tematyce – format wnętrzarski „Dorota was urządzi!”,  który poprowadzi Dorota Szelągowska. Bohaterami programu będą osoby poszukujące wskazówek, jak w łatwy i atrakcyjny sposób urządzić mieszkanie lub dom. Rozterki dotyczące wystroju lub projektów będą tak  różnorodne, jak uczestnicy - od osób stawiających po design, po tych szukających głównie przestrzeni i funkcjonalności dla całej rodziny.

Na antenie TVN Style nie zabraknie również tych dobrze znanych i uwielbianych formatów, a wśród nich „Miasto kobiet”, „Stylowy magazyn”, „Pani Gadżet”, „Klinika urody”, „Idealna niania”, „Życie bez wstydu”, „Sablewskiej sposób na modę”, czy „Magiel towarzyski”. Jak co sezon, każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

TVN Style życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wieloletnie doświadczenie kierownictwa stacji, znajomość oczekiwań widzek  oraz umiejętne odpowiadanie na ich oczekiwania pozwalają sądzić, że kolejna dekada TVN Style będzie jeszcze bardziej ekscytująca!

Zapraszamy serdecznie przed telewizory, jak również do współpracy!

Dane: NAM, 2005 – VI2014, RCH 2014 vs 2005, AFF Ix IV’14 W16:49c50+ vs A16:49, SHR% I-VI’14, AMR I’05 – VI’14 TI.;
link do badania Press: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/42182,Top-kanalow-tematycznych
Grafika: EKSKLUZYWNA SESJA Z OKAZJJI 10 LECIA TVN STYLE W MAGAZYNIE VIVA!, Zdjęcia: Zuza Krajewska / LAF sesja dla VIVA!